بیانیه کمیسیون امنیت ملی مجلس در پی شهادت سردار سلیمانی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بیانیه ای با محکوم کردن جنایت تروریستی و ضد بشری آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی تاکید کرد که آمریکای جنایتکار باید با این اقدام وحشیانه و ناجوانمردانه منتظر انتقامی سخت باشد.

به گزارش ایسنا متن بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی به شرح زیر است:

«کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جنایت تروریستی و ضد بشری آمریکا در به شهادت رساندن سردار مبارزه با تروریسم را به شدت محکوم نموده و شهادت مجاهد خستگی ناپذیر سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را به جهان اسلام، محور مقاومت و ملت شریف ایران تبریک عرض می کند و فقدان یار و یاور همیشگی رهبر معظم انقلاب و خادم ملت های مستضف را تسلیت می گوید.

آمریکای جنایتکار با این اقدام وحشیانه و ناجوانمردانه باید منتظر انتقامی سخت باشد و قطعاً شجره طیبه حاج قاسم سلیمانی آنقدر ثمر داده که میلیون ها جوان مؤمن و انقلابی در جهان اسلام منتقم او خواهند بود و منتظر اقدام جمهوری اسلامی نخواهند ماند.

آمریکا، صهیونیسم و استکبار جهانی بداند که حاج قاسم سلیمانی، میلیون ها قاسم دیگر را پرورانده که آنها در جهان اسلام پرچم فروپاشی آمریکا و تروریسم را به دوش خواهند کشید.

دشمنان، معاندین و قدرت های سلطه گری مثل آمریکا بدانند که شهادت حاج قاسم سلیمانی موجب وحدت و انسجام داخلی محور مقاومت و ترس و وحشت دائمی آمریکایی ها در منطقه خواهد شد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بررسی های دقیق تحولات، راه کارها و باید و نبایدهای خود را هماهنگ با شورای عالی امنیت ملی تقدیم خواهد کرد تا با هماهنگی کامل آمریکا را در دستیابی به اهداف شوم خود با ناکامی روبرو کند.»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن