سورپرایز محمد بن سلمان برای نخست وزیر ژاپن [+تصاویر]

«محمد بن سلمان»، ولیعهد سعودی در اقدامی غافلگیرانه دیدار خود با نخست وزیر ژاپن را در یک خیمه و چادر بیابانی ترتیب داد و نخست‌وزیر ژاپن عبای عربستانی پوشید.

به گزارش ایسنا، ولیعهد عربستان به شکل ویژه‌ای میزبان نخست وزیر ژاپن بود. در واقع محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی در یک چادر سنتی که در استان العلا واقع در شمال غرب عربستان برپا شده بود، میزبان نخست وزیر ژاپن بود، به شکلی که به دلیل برودت هوا و بارش برف، نخست‌وزیر ژاپن یک عبای پشمی سنتی عربستان را بر تن کرد.

بر اساس تصاویر و فیلم‌های منتشر شده، آبه و بن سلمان به همراه تعدادی از مسؤولان دو کشور دیدار خود را در این چادر انجام دادند و بن سلمان در این دیدار از اقدامات دیپلماتیک ژاپن در منطقه تقدیر و رویکرد و ارزیابی‌های آبه از مسایل مختلف را تایید کرد.

این دیدار آرام با سرو قهوه عربستانی همراه بود.

آبه به محض ورودش با استقبال گروه‌های مردمی که هنرهای مربوط به میراث مردمی عربستان را به نمایش گذاشتند، روبه‌رو شد.

این رویداد در “بیت الشعر” برگزار شد و آبه از میراث و فرهنگ عربستان مطلع شد.

سفر آبه در راستای انجام تورش به خاورمیانه که شامل عمان و امارات نیز است، وارد ریاض شده است.

پیشتر ژاپن یک ناوشکن و دو هواپیما را در میان استقبال سعودی به خاورمیانه اعزام کرده بود.

سورپرایز محمد بن سلمان برای نخست وزیر ژاپن [+تصاویر] سورپرایز محمد بن سلمان برای نخست وزیر ژاپن [+تصاویر] سورپرایز محمد بن سلمان برای نخست وزیر ژاپن [+تصاویر] سورپرایز محمد بن سلمان برای نخست وزیر ژاپن [+تصاویر] سورپرایز محمد بن سلمان برای نخست وزیر ژاپن [+تصاویر]

انتهای پیام

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. چه خوب بودرقص عربی ای هم اضافه میشد…. زینت بخشش با شمشیر(البته منهای عرضه وشجاعت )..مهمان هم که بهره ای از شمشیر داردمانندسامورایی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن