ترامپ: معترضان در ایران طرف ما هستند

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا گفت: معترضان در ایران طرف ما هستند. آن‌ها ما را دوست دارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جمع هوادارانش در وسکانسین باری دیگر در پی اقدام تروریستی به شهادت رساندن سردار سلیمانی، ادعاهایی را علیه او مطرح کرد و افزود که دموکرات‌ها باید از آن‌چه اقدامات شریرانه سردار سلیمانی خواند، خشمگین باشند نه از پایان بخشیدن به زندگی او.

رئیس جمهور آمریکا با تکرار ادعای این که سردار شهید سلیمانی در پی طرح‌ریزی برای مورد هدف قرار دادن سفارت‌ها و قرارگاه‌های آمریکایی، بود گفت که دموکرات‌ها حتی اگر سردار سلیمانی برنامه‌هایی را برای هدف قرار دادن سفارت‌ها و قرارگاه‌های آمریکایی اجرایی می‌کرد، بازهم تصمیم او را مورد استهزا قرار می‌دادند.

او باری دیگر اظهاراتی مداخله‌جویانه را درباره برخی تجمعاتی که چند روز اخیر در تهران به دنبال حادثه هدف قرار گرفتن غیرعمد هواپیمای اوکراینی در ایران شکل گرفت، مطرح کرده و مدعی شد: معترضان طرف ما هستند. آن‌ها ما را دوست دارند.

بر اساس این گزارش، پنتاگون[وزارت دفاع آمریکا] بامداد روز ۱۳ دی در بیانیه‌ای اعلام کرد که سردار قاسم سلیمانی را به دستور ترامپ با حمله‌ای به خودروی حامل او در فرودگاه بغداد به شهادت رسانده است.

چند روز بعد، سپاه پاسداران ایران وعده انتقام سختی را که به ملت ایران داده بود، با موشک‌باران پایگاه نظامی آمریکا در عراق، عملی کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا