برای شرکت در نظرسنجی، کلیک کنید

درباره کلید واژه جدید رهبر انقلاب

محسن مهدیان، فعال رسانه‌ای اصولگرا در یادداشتی تلگرامی با عنوان «درباره کلید واژه جدید رهبر انقلاب» نوشت:

رهبرانقلاب در دو سخنرانی اخیرشان بعد از “یوم الله قیامت مردم” و “شلیک به حیثیت آمریکا” در مرحله “چه باید کرد” فرمودند: باید #قوی_شویم.

تعبیر جدیدی نیست اما یک تاکید مجدد در ماموریت هاست. گوئی زمانه، زمانه جدی تر این مطالبه است. قوی شدن ارتقای مقاومت است. مقاومت در واکنش است و قوی شدن یک کنش فعال است. هرچند در بطن مقاومت نیز قوی شدن است اما اینبار رهبری اصل قوت را در دل مقاومت از اجمال خارج و نشان دار ساختند. مسیر مقاومت در قوی تر شدن است.

“قوی شویم” را بارها صریحا و مضمونا فرمودند اما تاکید این روزهایشان بدون رمز و راز نیست. سوال اینست که نسبت این تاکید مجدد با این ایام الله چیست؟
این تاکید مجدد، ناشی از یک ارتقای داخلی است که می تواند شنیدن این ماموریت و حرکت بران را محسوس تر سازد.

یوم الله اول، محشر مردم بود. فرمودند اشتباه نکنید. این حضور مردم یعنی بیعت مجدد با مکتب امام. حضور خروشان مردم، باطنی دارد و آن نیز “انقلابی بودن و انقلابی ماندن” است.

یوم الله دوم، شلیک به حیثیت و ابهت و هیبت استکبارست. رهبرانقلاب ریشه این یوم الله را نیز در یوم الله اول می دانند. فرمودند درخواست انتقام مردم، سوخت اصلی این موشک ها بود.

حضور مردم به خودی خود ظهور “مامی توانیم” است. اینجاست که میگوید قوی تر شویم. اینجاست که نعمت را دیده اند و این دارایی را سردست گرفته اند و ارتقای آنرا مطالبه می کنند.

#قوی_شویم برای ملت “صبار” و “شکور” است. صبار را فرمودند استقامت و شکور یعنی شاکری. ملتی که شاکرست امیدوارست و می تواند استقامت را تا قوی شدن ارتقا دهد.

هرجا مردم حاضر باشند و امیدوار، می توانیم شعار “قوی تر شویم” را بیرق سازیم. حالا با این اشاره وارد انتخابات شویم. اول حضور حداکثری مردم و انشالله ظهور مجلس قوی.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. گرانی ها را بیشتر نکنید. قوی تر شدن را با ضعیف تر شدن افراد ضعیف دنبال نکنید. شاید این آخرین حضور متنوع مردم نباشد

  2. در تشییع سردار وطن بودم. در انتخابات شرکت نکردم. نسبت به بی اعتنایی مطلق [مسوول] به وضع اسفبار معیشت قاطبه مردم هم به شدت معترضم

    1. انصاف عزیز: لطفا تصحیح اشتباه تایپی رو درج بفرمایید : لطفا در انتخابات شرکت نکردم تصحیح شود به شرکت نمی کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن