منصور ارضی: شک نکنید اصولگراها برنده‌اند، این بار هیات‌ها بسیج شده‌اند

حاج منصور ارضی در دعای کمیل شانزدهم بهمن در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی، گفت که به نظرش پیروزی اصولگراها قطعی است چون هیات ها برای حمایت از کاندیداهای آنها بسیج شده اند.

به گزارش انصاف نیوز وی درباره ی «استفاده از ظرفیت هیات ها در حمایت از نیروی جوان، تحصیل کرده و مومن»، گفت: “وَ اِذَا اسْتَغَثْتُ بِهِ عِنْدَ النَّوائِبِ اَغاثَنى” در هر سختی که دیگر کسی به فریادم نمی‌رسد و بدی‌ها به سمت من آمده تو پناهم می‌دهی . “وَ اِذَاسْتَنْصَرْتُ بِهِ عَلى عَدُوّى نَصَرَنى وَ اَعانَنى” و زمانى که براى پیروزى بر دشمنم از او یارى جویم یاری ام دهد و کمکم کند . یکی از مداحان به من گفت شما فکر می‌کنید اصولگرایان می‌توانند رای بیاورند؟ گفتم بله ، شک نکنید، این بار هیئت‌ها بسیج شده اند تا از این ظرفیت استفاده کنند و همه به میدان بیایند و سعی بر این بوده که نیروی جوان ، تحصیل کرده و مومن وارد شود . به خدا می‌گویی تو من را نصرت می‌دهی در پیروزی بر دشمن . ما آنقدر که نیروی اراذل صهیونیست و آمریکایی را قبول داریم به نیروی خدا اعتقاد نداریم . گاهی در خلوت گناه می‌کنی که این فردی است ، اما گاهی در جمعی صحبتی می‌کنی که این گناه اجتماعی است . می‌گویند رهبر معظم انقلاب نظرشان این است اما به شکل دیگری عمل می‌کنند و کارهایشان را توجیه می‌کنند . چه می‌شود که بعضی‌ها یک مرتبه تغییر جهت می‌دهند؟ یکی از دلایلش حرف نزدن با خداست و وقتشان را صرف غیر خدا می‌کنند و اصلا کاری به خدا ندارند.

به گزارش انصاف نیوز، در انتخابات های گذشته نیز حاج منصور ارضی و همسوهای او تلاش زیادی برای رای آوری جریان سیاسی اصولگرایان می کردند اما در آخرین انتخابات سعید جلیلی با ۴ میلیون رای از حدود ۳۶ میلیون رای در انتخابات ریاست جمهوری مواجه شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. واقعا جای تاسفه که هیات های مذهبی رو دارن تبدیل می کنن به جای میتینگ های سیاسی و تبلیغاتی کنند
    برادر ارزشی سوگواری اهل بیت متعلق به همه شیعیان هست
    لطفا این یکی رو آلوده به اغراض سیاسی نکنید

    1. برادر سریر ماموریت بعضیها نابودی ارزشهای شیعه هست منتهی چون با دشمنی نمیتوانند با اسم دوستی با شیعه ماموریت انجام میدهند

  2. به همىن خيال باش تو و همفكرات جايي بين اكثريت مردم نداريد اگه كمى صبر كنى مات شدنت رو ميبينى حتى با اين همه رد صلاحيت كه اتفاق افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن