برای شرکت در نظرسنجی، کلیک کنید

سعد حریری: به نخست‌وزیری برنمی‌گردم

«سعد حریری»، نخست وزیر دولت موقت لبنان با بیان اینکه تصمیمش را گرفته و به نخست وزیری بازنمی‌گردد، اعلام کرد، تحلیل‌ها درباره ارتباط کارشکنی‌ها در تشکیل دولت جدید با موضوع بازگشت وی به سمت نخست وزیری توهم محض است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، سعد حریری، نخست وزیر دولت موقت لبنان گفت: تحلیل‌ها درباره  ارتباط سنگ‌اندازی‌ها در مسیر تشکیل دولت جدید با موضوع بازگشت من به کرسی نخست وزیری صرفا یک توهم و تلاش آشکار است تا مسؤولیت سنگ‌اندازی و اختلافات افراد یک تیم سیاسی را به گردن من بیندازند.

وی در اظهاراتی در شبکه‌های مجازی افزود: تصمیم من قطعی است و کرسی قدرت را کنار گذاشته‌ام و استعفایم در پاسخ به عصبانیت مردم بود تا مسیر را برای مرحله جدید و دولتی فراهم سازم که به فعالیت پرداخته و صفحه درجا زدن در دولت موقت را مختومه کند اما به کسانی که از این سناریوها نگران هستند و می‌گویند هیچ یک از مسؤولان ذی‌ربط در تشکیل دولت جدید خواستار نخست وزیری حریری نیستند، می‌گویم: حریری تصمیمش را گرفته و کلید تصمیمش نیز در اختیار خودش است. در جست‌وجوی کسی باشید که کلیدهای تشکیل دولت را به سرقت برده و درب‌ها را به روی تشکیل دولت جدید بسته است.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن