نامه شهاب حسینی به رییس جمهور: ممنوعیت حضور «بهروز وثوقی» را در سینمای ایران رفع کنید

بعد از دو نامه جنجالی شهاب حسینی در مخالفت با تحریم جشنواره فجر که مورد استقبال گروهی از رسانه ها و حتی صدا و سیما هم قرار گرفت حالا در نامه‌ای دیگر نوشته است: ممنوعیت حضور «بهروز وثوقی» را در سینمای ایران رفع کنید

به گزارش عصر ایران این بازیگر امروز با انتشار نامه‌ای در اینستاگرام از حسن روحانی درخواست کرد با رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران دستور نمایش نسخه اصلی «آشغال‌های دوست داشتنی» با حضور این بازیگر در جشنواره فجر را صادر کند.

در بخشی از این نامه آمده:

« در مورد عملکرد دولت شما در بهبود شرایط جامعه و مردم، قضاوت کلی را به عهده خود مردم می‌گذارم. اما به عنوان یک شهروند و یک حق رای که داشتم، بهبودی در شرایط مردم ندیدم. بخصوص از نظر معیشتی و رفاه که در سایه امنیت آن بتوانند تعاملی مهربانانه‌تر با یکدیگر داشته باشند.

حال از شما درخواستی دارم و آن رفع ممنوعیت حضور دوباره بهروز وثوقی بر پرده سینمای ایران است. با حضور ایشان در فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» محسن امیریوسفی که در همین دوره جشنواره فجر در دسترس است، امید دارم با موافقت شخص جنابعالی این فیلم که در راستای گفتگو و تعامل ملی است در جشنواره فجر برای اهالی رسانه و مطبوعات اکران شود.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

 1. آقای شهاب حسینی !
  معلوم نیست چه وامی به بهروز داری ! یا میخای خودت را مطرح کنی !
  ولی ابتدا در مورد شخصیّت افراد تحقیق کنید بعدا نامه نگاری !
  لطفاً حداقل کتاب سینمای فردین را به قلم مرحوم محمد علی فردین بخوانید !
  مرحوم فردین، بهروز را بخاطر رابطه با دربار و اخلاق … خیلی سرزنش کرده.
  فردین میگه من داخل ایران ماندم چون دوست نداشتم خانواده ام (دخترم) با یک پسر اَلدَنگ شبها بیرون برود و…
  فردین میگه : بهروز ۶ ماه به انقلاب مانده از طریق اشرف پهلوی خبردار می شود (چون پرونده های کذایی داشته و دارد) و ثروت نجومی خودش را از کشور خارج می کند و سینما هایش را هم می فروشد و..و. فِلنگ را می بندد . ولی من ایران و فرهنگ خودم را دوست داشتم.
  آقای حسینی !
  موش داخل سوراخ نمی رفت ، جارو به دم اش بَست .
  ببخشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن