رئیسی: توسعه گردشگری باید با رعایت کامل مقرارت دینی باشد

«سیدابراهیم رئیسی»، رئیس قوه قضائیه گفت: توسعه گردشگری باید با رعایت کامل تمام مقرارت دینی باشد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز سوم بهمن ماه در ادامه سفر خود به یزد با حضور در جلسه شورای اداری، با بیان این‌که مسئولان باید بدانند که راه خدا از میان خلق می گذرد، اظهار کرد: رفع نیاز مردم زمینه موهبت الهی است.

وی افزود: مدیریت کارآمدی که در عهد نامه مالک اشتر ترسیم شده است خدمتگذاری را برای مردم شیرین می‌کند.

رئیس قوه قضائیه در ادامه با اشاره به بیانات رهبری در نماز جمعه تهران، گفت: رهبر انقلاب فرمودند ایران قوی باید با اقتدار کامل در جهان خودنمایی کند و این مهم با نظام اقتصادی قوی، عدالت اجتماعی قوی و جامعه‌ای قوی محقق می شود.

رئیسی با بیان این‌که مدیران و دست‌اندرکاران نظام اسلامی باید با برنامه‌ریزی قوی و متفاوت زمینه ایران قوی را بیش از پیش فراهم کنند، تصریح کرد: مدیریت جهادی لازمه تحقق اهداف ایران قوی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که افزایش مهاجرین در استان یزد اقتضای راهبرد جدی را در منطقه می‌کند، گفت: ما باید مسئله مهاجرت را با راهبرد روشن تنظیم و نسبت به اجرایی کردن آن اقدام کنیم.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به ضرورت احصاء خلع‌های قانونی در حوزه مدیریت آمار مهاجرین در استان یزد، اظهار کرد: مهاجرین ارتباط مستقیم با توسعه یا عدم توسعه فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی دارد.

هماهنگی بین مدیران فرصت مناسبی برای توسعه و پیشرفت بیش از پیش استان یزد است، گفت: مدیران باید فارغ از هرگونه حاشیه سازی نسبت به ایجاد راهکارهای پیشرفت همه جانبه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در استان یزد زمینه کار دانش‌بنیان به خوبی وجود دارد، افزود: شرکت‌های دانش بنیان باید بیش از پیش مورد حمایت مسئولان و دست اندرکاران قرار گیرند.

رئیس قوه قضائیه ظرفیت علمی و آموزشی استان یزد را فرصت مناسبی برای توسعه همه جانبه دانست و بیان کرد: دانشگاه‌ها باید نقش خود را در کاهش آسیب‌های اجتماعی ایفا کنند.

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که توسعه گردشگری باید با رعایت کامل تمام مقرارت دینی باشد، گفت: خوشبختانه گردشگران زیادی هستند که حاضرند با رعایت قوانین کشور، ایران را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کنند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. الاجبار فی الدین ؟ یا نبود اجبار در دین (لا اکراه فی الدین) هم از نظر شما جزء دین هست ؟
    برخی فکر می کنند دین فقط ۳ تا موضوع داره : مو و بدن زن یا حجاب، منع شراب و منع ساز وآواز و رقص. دیگه نخورید و نبرید و نکشید تو دین نیست ؟!

  2. جامعه قوی رو خوب اومدی ! آقای رئیسی ! به قول آیت الله جوادی آملی جامعه «فقیر» یعنی جامعه ای که ستون «فقراتش» شکسته

  3. می بخور ، منبر بسوزان، مردم آزاری نکن (بجای پیام محذوفبه این مضمون: دین فقط حجاب و نبود ساز و شراب نیست ؛ فقر نزدیکترین چیز به کفر است از نظر پیشوای دین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن