واکنش وزیر ورزش به مهاجرت ورزشکاران

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش با اشاره به مهاجرت برخی ورزشکاران گفت: در قبال این موضوع بی‌تفاوت نیستیم حتی معتقدیم با روش منطقی و غیر احساسی باید با آن برخورد داشته باشیم.

به گزارش مهر، مسعود سلطانی فر به مذاکرات اخیر خود با مقامات کمیته بین‌المللی المپیک در لوزان سوئیس اشاره کرد و گفت: در این دیدارها مواضع و ملاحظات خود را به صورت صریح و روشن بیان کردیم.

وی به موضوع مهاجرت تعدادی از ورزشکاران کشور اشاره کرد و گفت: اینها فرزندان مردم، ایران و نظام هستند و ما در قبال این موضوع به هیچ عنوان بی‌تفاوت نیستیم. معتقدیم با روش منطقی و غیر احساسی باید با ورزشکاران، پیشکسوتان و جوانان آینده ورزش کشور ارتباط برقرار کنیم و شنونده نیازهای آنان باشیم.

سلطانی فر به اظهارات این ورزشکاران بعد از مهاجرتشان اشاره کرد و گفت: معتقدم ما باید درها را باز بگذاریم و اجازه دهیم هر زمان که بخواهند قهرمانان کشورمان به میهن بازگردند.

وزیر ورزش تاکید کرد: بیشتر این ورزشکاران مشکلات شخصی از جمله مشکلات با ریاست فدراسیون، مربی و یا مشکلات دیگر شخصی داشتند بنابراین نباید به این موضوع به عنوان بحران سیاسی و اجتماعی نگاه کنیم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن