«با تشکیل دولت انقلابی همه‌ی مشکلات حل می‌شود»

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری گفت: بکوشیم نماینده‌های واقعی را که از ایمان و تعهد برخوردار باشند و دارای صفاتی که مقام معظم رهبری از آن‌ها انتظار دارند هستند انتخاب کنیم زیرا تشکیل دولت و مجلس انقلابی یکی از وظایف ما است که با تشکیل این دولت همه مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش ایسنا حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی نکونام ۱۵ بهمن‌ماه در همایش «تبیین نقش ارزشمند کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی» با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر و ایام الله نورانی و آغاز ۴۲ سالگی انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: برنامه‌های دهه فجر پرمعنا و پرمفهوم اجرا می‌شود که حتماً پیام‌های خوبی دارد و قطعاً این جشن را با نگاه شادی و سرور نباید نگریست بلکه باید به عنوان جشن‌های انسان‌ساز، تکامل‌بخش و ارتقا دهنده در نظر داشت.

وی با تاکید بر اینکه با وضو در جشن‌های انقلابی حاضر شوید، گفت: هنگام ورود به این جشن‌ها خود را خالص کنید و بگویید این انقلاب با خون کسانی استوار شده است که در محضر خداوند زنده‌اند و روزی می‌خورند، آبیاری کننده این انقلاب، خون شهدایی هستند که قبورشان گرفتاری‌های بسیاری را حل می‌کند و هر یک از این عزیزان که بعد از سالیان سال وارد وطن می‌شوند همراه خود نشانه‌هایی می‌آورند، پدر و مادرشان را خبر می‌کنند و محل دفن خود را نیز تعیین می‌کنند حتی این افراد مانند سردار سلیمانی در انقلاب به درجاتی می رسند که زمان شهادتشان نیز به اختیار خودشان است.

حجت‌الاسلام نکونام تصریح کرد: پس در این ایام در جشن این انسان‌های نورانی شرکت می‌کنیم و جا دارد با وضو باشیم و خود را خالص کنیم و ثواب ببریم زیرا این انقلاب متصل به انقلاب انبیاء است، حکومت و انقلابی نیست که تنها برای تغییر قانون اساسی شکل گرفته باشد بلکه این انقلاب شکل گرفت تا آنچه را که خداوند می‌خواست به واسطه ارسال ۱۲۴ هزار پیامبر در جامعه تحقق بخشد، در این انقلاب محقق شود.

امام جمعه شهرکرد افزود: زمانی ما در ایران از جانب آمریکایی‌ها تحقیر می‌شدیم و اینک به جایی رسیده‌ایم که آمریکا در مقابل ما سکوت کرده است، بعد از شهادت سردارسلیمانی تحولات منطقه‌ای را شاهد هستیم که با سرعت علیه آمریکا در حال رخ دادن است همچنین سوریه، یمن و … به برکت مقاومت به سمت جلو حرکت می‌کنند و مناطق اشغالی خود را از یوغ ظلم و استکبار خارج کرده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: این‌ها همه عزت و سربلندی برای کشور است درست است که نازیبایی وجود دارد اما دستاوردهای انقلاب اسلامی رشد، ترقی و استقلال را برای انسان به ارمغان آورده است.

وی با اشاره به اینکه باید کرامت انسانی در محیط کارگری حفظ شود، گفت: کارگر عظمت دارد و همه حقوقش باید حفظ شود اگر این حقوق را کسی رعایت نکند یعنی در مسیر تراز جمهوری اسلامی حرکت نکرده است و باید با آن برخورد شود، همچنین افزایش خودکم‌بینی، کوچک شمردن دستاوردها و بزرگ انگاشتن دشمن نیز در تراز جمهوری اسلامی نیست.

وی ادامه داد: متأسفانه برخی افراد مستضعف‌وار فکر می‌کنند که باید آن‌ها را از این استضعاف نجات داد، مستضعف فکری کسی است که نتواند حقایق و واقعیت‌ها را ببیند، مأیوس و ناامید باشد و چنین شخصی دارای ضعف فکری است که قرآن فرموده باید آن‌ها را از ضعف فکری نجات داد.

حجت‌الاسلام نکونام اظهار کرد: همچنین خداوند در آیه ۹۷ سوره نساء می‌فرماید: برخی‌ها موقع جان دادن در ظلمت، شک و شبهه جان می‌دهند که این‌ها همه از مستضعفان فکری هستند و قدرت درک واقعیت‌ها را نداشتند.

وی با بیان اینکه در طول ۴۰ سال آیات الهی بسیاری وجود داشت ولی مستضعف آن‌ها را نمی‌بیند، ادامه داد: البته مشکلات بسیاری بر سر راه ملت وجود دارد و کم کم باید رفع شوند که این رفع شدن آن‌ها به دستان من و  شما است و به انتخاب‌های ما بستگی دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان خاطرنشان کرد: در آینده مجلسی می‌خواهیم که به معنای واقعی به انقلاب بیندیشد و نمایندگان آن به معنای واقعی فدایی انقلاب باشند پس بکوشیم نماینده‌های واقعی را که از ایمان و تعهد برخوردار باشند و دارای صفاتی که مقام معظم رهبری از آن‌ها انتظار دارند هستند انتخاب کنیم زیرا تشکیل دولت و مجلس انقلابی یکی از وظایف ما است که با تشکیل این دولت همه مشکلات حل خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. یعنی ۴۲ سال است همچنین ناکامیم وهمچنان باید حسرت یک مجلس ودولت انقلابی را داشته باشیم ؟؟؟ماکه عزیزکرده ای مانند احمدی نژادرا داشتیم..ان یگانه ستاره درخشان ومعجزه دوران…….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن