تصویب «تقویت نظارت بر انتصابات و مزایده ها»ی صداوسیما

جلسه ی فوق العاده ی شورای نظارت سازمان صداو سیما به ریاست حجت الاسلام وا لمسلمین رئیسی، روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه تشکیل شد.

به گزارش ایرنا، در این جلسه مسایل اخیر پیش آمده این سازمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات مهمی درباره ی چگونگی تقویت نظارت بر فرایندهای اجرایی انتصابات و مزایده ها به ویژه وجهه ی عمومی سازمان صدا و سیما اتخاذ شد.

در جلسه ی فوق العاده ی شورای نظارت بر صدا وسیما، گزارش دکتر رحمانی فضلی وزیرکشور و نماینده ی قوه مجریه در این شورا در مورد قطع پخش سخنان رییس جمهور در مراسم اعطا نشان به مذاکره کنندگان ارشد هسته ای کشور ارایه شد و مقرر شد تذکر لازم در مورد لزوم هماهنگی بیشتر به سازمان صدا و سیما برای پخش سخنان مقامات ارشد نظام داده شود.

اخیرا خروج شهرزاد میرقلی خان، بازرس ویژه ی محمد سرافراز، رییس سازمان صداوسیما و اظهارات او [لینک]، دفاع سرافراز [لینک] و همینطور توضیحات مهم مدیر شبکه ی مستند [لینک] را در پی داشت.

همچنین انتشار یک فایل صوتی از سوی «شینا شیرانی»، مجری پرس تی وی که در آن ادعاهایی به یکی از مدیران این شبکه منتسب شده [لینک] نیز بازتاب فراوانی داشت که سازمان صداوسیما در پی آن برای بررسی موضوع فعلا دو مدیر این شبکه را تعلیق کرده است.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن