“شاید از فرهادی مشاوره گرفته باشم”

حمیدرضا قربانی کارگردان فیلم مغز استخوان درباره‌ی اقتباس از فیلم طلا گفت: من این فیلم را ندیده‌ام.

به گزارش انصاف نیوز، اهالی رسانه در پنجمین روز از جشنواره به تماشای فیلم مغز استخوان ساخته قربانی نشستند. حمیدرضا قربانی کارگردان، نوید پورفرج، بهروز شعیبی، پریناز ایزدیار، احمد ساعتچیان بازیگران مغز استخوان، حسین پورمحمدی تهیه‌کننده، مرتضی قیدی مدیر فیلمبرداری، علی زرنگار نویسنده، بابک میرزاخانی موسیقی، امیرحسین قدسی طراح صحنه و محمود دهقانی طراح چهره‌پردازی در این نشست حضور داشتند.

قربانی درباره موضوع فیلم گفت: زمانی که تصمیم به ساخت فیلم گرفتم، قصد  همکاری با نویسنده‌ای داشتم تا فیلم نسبت به فضای کار اول تغییر کند‌. من با آقای زرنگار صحبت کردم و ایشان فیلمنامه‌هایی مثل بدون تاریخ بدون امضا را نوشته بودند. زرنگار پلان به پلان قصه را برای من می‌فرستادند که این قصه را دوست داشتم.

قربانی در پاسخ به پرسش خبرنگار انصاف نیوز درباره‌ی تاثیرپذیری و اقتباس از فیلم طلا ساخته پرویز شهبازی گفت: متاسفانه این فیلم را ندیده‌ام.

پریناز ایزدیار درباره نقش خود گفت: جای بابک حمیدیان در این نشست خالی است‌ و او بازیگری حرفه‌ای است. من هم اگر جای مینا فیلم بودم، چنین کاری را می‌کردم. نه تنها من بلکه تمام مادران چنبن کاری را می‌کنند.

پس از صحبت‌های ایزدیار، خبرنگاری در نشست گفت: به تمام مادران توهین نکنید.

شعیبی درباره بابک حمیدیان گفت: جای بابک در این نشست خالی است. من با بابک در این فیلم و روز بلوا همکاری کرده‌ام. امنیت من به عنوان بازیگر مهم است و به طور طبیعی همکاری با این تیم باعث شد تا احساس آرامش کنم. نقش من متفاوت بود، من همیشه ژولیده حالت هستم اما اینجا آراسته بودم.

ضابطیان در پاسخ به شعیبی گفت: اما همیشه ارزشی بودن خودت را حفظ می‌کنی.

زرنگار درباره فیلم گفت: پایان فیلم مد نظر ما نبود و صیقل خورده بود.

قربانی درباره کمک‌های فرهادی به علی زرنگار گفت: آقای فرهادی کمکی به زرنگار نکرده است، ممکن است من از آقای فرهادی مشاوره گرفته‌ام!

قربانی درباره تدوین فیلم گفت: من تدوین خانم صفی‌یاری را دوست دارم و مشکلی با ایشان در مراحل کار نداشتم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن