جدال فدراسیون ژیمناستیک و کمیته ملی المپیک

درحالی که دلیل عدم صدور ویزای ژیمناست‌های ایران برای حضور در استرالیا، اختلاف دیدگاه فدراسیون و کمیته المپیک را موحب شده،‌ دبیر فدراسیون ژیمناستیک در تازه‌ترین واکنش کمیته ملی المپیک را متهم به دروغگویی کرده است.

به گزارش ایسنا، فدراسیون ژیمناستیک اخیرا مدعی شده بود که دولت استرالیا در صدور روادید ملی‌پوشان ایران برای حضور در رقابت‌های جام جهانی این کشور اختلال ایجاد کرده، این درحالی است که کمیته ملی المپیک رسما اعلام کرد که مقصر این ماجرا فدراسیون ژیمناستیک است و دولت استرالیا در آن نقشی ندارد.

بعد از انتشار این خبر، محسن سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناسیک ایران به بیانیه کمیته ملی المپیک در اینستاگرام خود واکنش رسمی نشان داد. سلیمانی مدعی است که فدراسیون ژیمناستیک ایران دیراقدام نکرده و در مسیر غیر قانونی برای دریافت ویزا گامی برنداشته است.

او در کامنتی دیگر با بیان شعری کمیته ملی المپیک را متهم به دروغگویی کرده است! او حتی اعلام کرده که قضاوت این موضوع را به خدا می‌سپاردتا خداوند حقایق را روشن کند.

به نظر می‌رسد جنگ فدراسیون ژیمناستیک با کمیته ملی المپیک علنی شده است واکنون باید دید که کمیته ملی المپیک در واکنش به این اتهام سنگین فدراسیون ژیمناستیک چه واکنشی نشان خواهد داد.

پست اینستاگرامی دبیر فدراسیون ژیمناستیک

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا