خرید تور نوروزی

شترسواری بازیکنان تیم آرسنال در دبی

بازیکنان تیم فوتبال آرسنال از تعطیلی لیگ برتر انگلیس استفاده کردند و با سفر به دبی اردوی تمرینی خود را در این شهر برگزار کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، آرسنال بدترین فصل تاریخ خود در لیگ جزیره را تجربه می‌کند و با ۳۱ امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی جای دارد و همین باعث شده تا ستاره‌های بزرگ این تیم به دنبال جدایی باشند.

در شرایطی که رقابت های لیگ برتر انگلیس با تعطیلی کوتاه مدتی روبرو شده است، بازیکنان این تیم لندنی اردوی تمرینی خود را در گرمای دبی برگزار کردند تا خود را برای ماه های پایانی فصل جاری آماده کنند.

توپچی ها به مدت چهار روز در امارات متحده عربی بوده اند که سرمربی تیم مایکل آرتتا معتقد است که “این اردوی کوتاه ” آنها را برای بقیه فعالیت های لیگ برتر انگلیس آماده خواهد کرد.

شترسواری بازیکنان تیم آرسنال در دبی

وی روز دوشنبه گفت: ما نمی توانیم از شرایط تمرینی خود شادتر از این باشیم. ما برای کار به اینجا آمده ایم ، مثل یک اردوی کوتاه پیش فصل است. ما به خوبی برنامه های تمرینی خودمان را در امارات دنبال کرده ایم و تاکنون همه چیز از جمله شرایط آب و هوایی در اینجا عالی بوده است.

آرسنال بعد از پایان این اردو باید در لیگ برتر انگلیس به دیدار نیوکاسل بروند و در ادامه در مرحله حذفی لیگ اروپا به دیدار المپیاموس خواهند رفت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا