شورای هماهنگی اصلاحات اصفهان: نمی‌شود با یک نفر لیست داد

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان گفت: بررسی صلاحیت‌ها در هیئت های نظارت تقریبا هیچ کدام از اصلاح‌طلبان تایید صلاحیت نشدند. تنها ناهید تاج الدین باقی مانده است که نمی شد با یک نفر لیست ارائه بدهیم،

به گزارش ایسنا علی ناظم زاده، در یک نشست خبری، اظهار کرد: افرادی به دعوت شورای هماهنگی برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند که در بخش اول در اصفهان عملکرد قابل قبولی داشتیم، اما زمانی که کار به بررسی صلاحیت ها در هیئت های نظارت رسید اصلا انتظار چنین چیزی را نداشتیم که تقریبا هیچ کدام تایید صلاحیت نشوند.

وی با بیان اینکه افرادی که ثبت نام کرده بودند جزو افراد شاخص اصلاح طلب بودند، افزود: تنها ناهید تاج الدین باقی مانده است که نمی شد با یک نفر لیست ارائه بدهیم، به هرحال افراد در یک لیست متعلق به طیفی از ساکنان شهرستان هستند و همین امر سبب رای‌آوری می شود. در شورای هماهنگی اصلاحات استان تصمیم بر اساس شرایط موجود گرفته شد تا در این دوره از انتخابات لیست ندهیم.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان، افزود: در سال ١٣٩٤ اصلاح طلبان با قدرت شرکت کردند، اما امسال با توجه به شرایط چنین تصمیمی گرفتیم، البته بنای تحریم نداشته و نداریم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد میزان مشارکت مردم در این دوره از انتخابات ابراز عقیده کرد: سهمی از اعتماد عمومی مردم به دلیل اتفاقاتی که طی ماه های اخیر رخ داد خدشه دار شده است، اما سطح مشارکت را در روز انتخابات خواهیم دید.

ناظم زاده ادامه داد: شهادت سردار سلیمانی یک وحدتی را ایجاد کرد اما یک اشتباه مجددا اعتماد عمومی را خدشه دار کرد. بروز هر اتفاقی سبب می شود سیاسیون درون نظام چه اصلاح طلب چه اصول گرا متضرر شوند.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان اضافه کرد: تاج الدین برای تمام اصلاح طلبان شهرستان اصفهان عملکرد قابل دفاعی داشته است..

وی با بیان اینکه تمام افراد مناسب برای ورود به مجلس اصلاح طلب نیستند، افزود: یک جبهه سیاسی حق دارد که بخواهد افرادی را تعیین کند که بتواند از آنها دفاع کند و عملکردشان را به چالش بکشند ما نیز در شهرستان اصفهان از هیچ کاندیدایی غیر از اصلاح طلبان حمایت نمی کنیم.

وی، افزود: امروز معتقدیم در مجلس دهم انتظارات مردم براورده نشد، اما حداقل مجلس تندرویی نیز نداشتیم و علاوه بر متعادل بودن، این مجلس دستاوردهایی نیز داشت.

ناظم زاده با بیان اینکه افراد تندروی اصول گرا در بین اصول گرایان نیز منزوی هستند، افزود: برایند افرادی که از طریق فهرست امید وارد مجلس شدند افرادی میانه رو بودند و عملکردشان قابل دفاع بود.

وی با بیان اینکه اصول گرایان اصفهان 3 یا،4 لیست دارند که برایشان اروزی موفقیت می کنیم، افزود: رقیب ما کلیدواژه هایی مثل ناکارامدی را نسبت به مجلس دهم زیاد به کار برد که امیدواریم رقیب مان کارآمد باشد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا