فاطمه حقیقت جو: رضا پهلوی در قد و قواره اداره مملکت نیست

فاطمه حقیقت جو نماینده‌ی مجلس ششم که سالهاست به آمریکا مهاجرت کرده است، در تلگرام نوشت: «یک روز به دروغ می‌گویند توییت ترامپ و پامپیو را من می‌نویسنم. حالا، فیلمی از یک دختر جوان که در حال کوتاه کردن موهایش است و می‌گوید طرفدار رضا پهلوی است، تهیه کرده‌اند، می‌گویند این فرد فاطمه حقیقت جو است. ضمن تکذیب چنین نسبتی، اساسا من رضا پهلوی را در قد و قواره اداره مملکت و رهبری اپوزیسیون نمی‌بینم، بنا بر این به لحاظ محتوایی نیز نسبتی بین این فیلم دست ساخته و دیدگاه‌های من وجود ندارد».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. کجا رفتی فاطی ، صبر کن کارت دارم ، یعنی چی اخه ؟ بیای و همین دو کلمه رو بگی و بری ؟! و فقط خودتو تبرئه کنی ؟ دیگه همه چی خلاص ؟! نا سلامتی یه روزی نماینده مردم بودی !
  حالا که گفتی پهلوی رو قبول نداری ، باشه ما هم قبول میکنیم .
  ولی بالاخره ، نگفتی کی رو قبول داری ؟
  کدومشون در حد قد و قواره رهبری کشور هست ؟!

  1
  2
 2. باعث تاسفه تو از اولش هم حجاب رو قبول نداشتی و اون رو یه منبع یا نون دونی برا خودت می دونستی حالا که اون وری و این منبع سوراخ شده باید هم حجاب برداری و مایه ننگ ما بشی.

 3. بنده خدابدنبال حقیقت است ۱۳سال باهمسراولش زندگی کرده طلاق گرفته وحالابااین فردجدیدزندگی می کندببینندبدردهم می خورندوفکرکنم چندسالی طول بکشدتاهمدیگررابشناسندتابتوانندباهم زندگی کنندحقیقت کجایی کجایی آمریکایی اروپایی کجایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن