دو چهره شاخص اصولگرا در لیست اصلاح طلبان؟

در ادامه ی بررسی لیست انتخاباتی اصلاح طلبان و اعتدالگرها برای انتخابات مجلس، تلاش هایی در جریان است که دو چهره ی شاخص اصولگرا و از نزدیکان علی لاریجانی، در این لیست قرار بگیرند.

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، تلاش برای گنجاندن کاظم جلالی و بهروز نعمتی در لیست اصلاح طلبان و اعتدالیون در حالی انجام می شود که این کار مخالفان جدی نیز در میان اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان دارد و یکی از دلایل طولانی شدن بستن این لیست، اختلاف بر سر اضافه شدن این دو نفر است.

بخشی از مخالفان معتقدند که افزودن چهره های شاخص جریان اصولگرایی مانند بهروز نعمتی و کاظم جلالی، گذاشتن نام اصلاحات بر لیست را بی معنی می کند.

اعضای اعتدال و توسعه و محمدرضا عارف، رییس این شورا، از حامیان ایده ی اضافه شدن این دو نفر به لیست اصلاح طلبان و اعتدالگراها هستند.

هنوز مشخص نیست که با این حساب، لیست خروجی به نام اصلاح طلبان و اعتدالگراها منتشر شود و یا نامی دیگر بر آن گذاشته شود.

علی مطهری، تنها کاندیدای اصولگرایی است که همه ی اصلاح طلبان و اعتدالگراها بر حضور او در لیست اصلاح طلبان اتفاق نظر دارند.

با این حال خود مطهری در حال ارائه ی لیست «صدای ملت» است و ائتلاف صدای ملت با اصلاح طلبان و اعتدالگراها را تکذیب کرده و گفته که به زودی لیست صدای ملت منتشر خواهد شد.

شنیده شده در صورتی که بهروز نعمتی در لیست اصلاح طلبان و اعدالگراها نباشد، احتمال پیوستن او به لیست صدای ملت وجود دارد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا