آیت‌الله یزدی: نمی‌خواستم در انتخابات خبرگان شرکت کنم

آیت‌الله «محمد یزدی»، رییس شورای عالی جامعه مدرسین گفت: بنده نمی خواستم در انتخابات مجلس خبرگان شرکت کنم. اما جامعه مدرسین و دوستان اصرار کردند که در نهایت من نیز احساس وظیفه کردم و در این دوره شرکت کردم.

به گزارش خبرآنلاین اهم اظهارات وی را در ادامه می‌خوانید:

*شاید هیچ کس فکر نمی کرد که روزی کشور به جایی برسد که کسی جرأت نکند این انقلاب را تهدید کند. اگر توانایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نبود، دشمن حتما این کشور را نابود می کرد. اما امروز دشمن می داند که اگر یکی بزند ده تا می خورد و اگر آغازگر حمله و تجاوز باشد، پایان آن نبرد و جنگ به دست ما خواهد بود.

* برای رفع مشکلات کشور باید نگاهمان به داخل باشد، هر چند کشور دارای مشکلات مختلفی است اما همان طور که مقام معظم رهبری بارها فرموده اند، حل تمام مشکلات باید به دست خودمان و در داخل کشور صورت بگیرد.

*{ با اشاره به مسأله انتخابات و با بیان اینکه حدودا ۱۶ هزار نفر برای مجلس ثبت نام کرده بودند}: ما در شورای نگهبان هرگز از کار خسته نشدیم اما آن چیزی که ما را خسته می کند بعضی حرفهایی است که دوستان درخصوص انتخابات و وظایف شورای نگهبان می زنند.

* بر اهمیت حفظ وحدت بین نیروهای انقلاب تاکید می‌کنم، نیروهای انقلابی باید اتحاد خود را حفظ کنند. چون اختلاف بین آنها باعث می شود که عناصر مومن، انقلابی و شایسته رأی نیاورند.

*{ در خصوص لزوم رای دادن به نامزدهای اصلح}: وظیفه جامعه مدرسین است که مردم را روشن کند که به چه شخصی رأی بدهند. بنده از مردم می خواهم که با شناخت درست و کامل رأی بدهند تا مجلسی انقلابی تشکیل شود نه مجلسی که به دنبال پول و قدرت باشد. ما وظیفه داریم نامزدهای اصلح و انسان هایی با تجربه و متدین را انتخاب کنیم تا در آینده شاهد مجلس و دولتی کارآمدتر باشیم.

* بنده نمی خواستم در انتخابات مجلس خبرگان شرکت کنم. اما جامعه مدرسین و دوستان اصرار کردند که در نهایت من نیز احساس وظیفه کردم و در این دوره شرکت کردم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. ماجرای نامه شما به آقای صادق لاریجانی (و بالعکس) چی شد ؟ : ایشون به صلاحیت شما رای دادند ؟! (شما چی ؛ ایشون رو برای تایید صلاحیت دارای صلاحیت می دونید ؟!)

    1. بایک دورهمی حل شد…لعان الله علی الشیطان…ان رجیم ملعون قصدداشت بین مقربین مسندشرع تفرق ایجادکند….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا