آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

نمایش نتیجه

Loading ... Loading ...

عضو شورای نگهبان: مشارکت مردم بسیار چشم‌گیر است

هادی طحان نظیف، عضو حقوقدان شورای نگهبان با تاکید بر اینکه مشارکت مردم در انتخابات بسیار چشم‌گیر است، گفت: این حضور توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می کند.

به گزارش ایسنا، هادی طحان نظیف در جریان بازدید از روند برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مسجدالنبی نارمک در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: در این انتخابات همانند انتخابات‌های گذشته شاهد حضور پرشور مردم در آغازین ساعات رای گیری بودیم.

به گفته وی مردم از لحظات ابتدایی آغاز رای‌گیری در حوزه های اخذ رای حضور پیدا کرده بودند، در برخی از حوزه ها هم قبل از شروع رای گیری شاهد حضور مردم در شعب بودیم.

طحان نظیف مشارکت مردم را در انتخابات امروز بسیار چشم گیر دانست و افزود: مردم می خواهند همانند ٤١ سال گذشته تصمیم گیرنده مسایل اصلی کشور باشند. یک مجلس قوی می تواند تصمیم های مهم و اساسی برای کشور اتخاذ کند.

وی در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، تاکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات آبروی کشور است و در بعد بین المللی این آبرو، اعتبار و مشروعیت کشور و ملت ایران را به رخ جهانیان می کشاند به همین دلیل حضور مردم‌ در انتخابات توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرده و می کند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا