سپاهان – پرسپولیس لغو شد

ورزش۳ نوشت: پرسپولیس که بعد از یک ساعت حضور برای مهیا شدن سپاهانی‌ها و حضور آنها در این جدال در نهایت با نظر جلال مرادی راهی رختکن شدند، لحظاتی پیش از رختکن خارج شدند و به گفته کریم باقری، بازی لغو شده است.

با توجه به شیوع کرونا و اعلام سازمان لیگ برتر برای بدون تماشاگر شدن دیدارهای این هفته، هواداران سپاهانی اعتراض تندی به این موضوع داشتند و در نهایت با حضور در جلوی هتل و ممانعت از عزیمت تیم به سمت استادیوم، چالش بزرگی شکل دادند.

در ادامه با گذشت نیم ساعت از زمان اعلام شده، اتوبوس سپاهان وارد استادیوم شد و این در حالی بود که  جلال مرادی، ناظر بازی از بازیکنان دو تیم خواست راهی رختکن شوند و دقایقی دیگر با حضور در چمن خود را مهیای این بازی کنند.

اما لحظاتی پیش در شرایطی که کادر تدارکات تیم در حال خروج از رختکن با جمع آوری وسائل مربوط به بازی بودند، کریم باقری نیز مدعی شد که به گفته کریم باقری این بازی لغو شده است.

سهیل مهدی، سرپرست لیگ برتر در این خصوص گفت: ما سه ساعت است که با مسوولان دو تیم در حال صحبت هستند. ما از سپاهانی‌ها خواستیم که در اتوبوس لباس خود را عوض کنند تا زمان از دست نرود اما دیدید که چطور شد. به نظرم این بود که اراده برگزاری بازی نبود.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن