وزیر ورزش: درخصوص لیگ برتر تابع مصوبات وزارت بهداشت هستیم

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش درباره ادامه مسابقات لیگ برتر تیم های مختلف گفت: ما تابع مصوبات وزارت بهداشت و تصمیمات ستاد ملی کشوری هستیم و تاکید وزارت بهداشت برگزاری مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگر است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با تشکر از تلاش‌های فدراسیون پزشکی ورزشی و مجموعه ستاد ملی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در ورزش کشور گفت: خوشبختانه از ابتدای شیوع این ویروس با تصمیماتی که در ستاد وزارتخانه گرفته شد با همکاری و همیاری با وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در مجموعه ورزش کشور با محوریت فدراسیون پزشکی ورزشی راه اندازی شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه اخبار خوبی از کنترل و پیشگیری از کرونا در محیط ها و باشگاه‌های ورزشی شنیدیم و امیدوارم با دقت و سرعت و همکاری همه دست اندرکاران و مدیران ورزشی تمامی دستورات و برنامه های ستاد پیشگیری مقابله با ویروس کرونا پیاده شود.

سلطانی‌فر تاکید کرد: تمامی ادارت کل استان‌ها، فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا هستند و نباید کوتاهی صورت بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان درباره ادامه مسابقات لیگ برتر تیم های مختلف گفت: ما تابع مصوبات وزارت بهداشت و تصمیمات ستاد ملی کشوری هستیم و تاکید وزارت بهداشت برگزاری مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگر است.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن