رونالدو به تمرینات یوونتوس بازگشت

«کریستیانو‌ رونالدو»، مهاجم پرتغالی تیم یوونتوس پس از بهتر شدن وضعیت سلامتی مادرش از کشورش بازگشت و در تمرینات این تیم حاضر شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو امروز (چهارشنبه) به تمرینات یوونتوس در تورین بازگشت. مهاجم پرتغالی در تمرینات سه شنبه به دلیل سفر به فونچال غایب بود. او به کشورش رفته بود تا حال مادرش، دولورس اویرو را جویا شود.

اویرو چند روز پیش سکته مغزی کرد. بازیکن یوونتوس یک روز را در فونچال گذراند و با بهتر شدن وضعیت جسمانی مادرش به تورین بازگشت تا در تمرینات تیمش حاضر شود.

رونالدو سه شنبه در توئیترش نوشت: از همه به خاطر پیام‌های محبت آمیزشان درباره مادرم تشکر می‌کنم. او اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برد و دوران نقاهتش را در بیمارستان سپری خواهد کرد. خانواده‌ام و من از تیم پزشکی که مراقبت را بر عهده گرفته‌اند، تشکر می‌کنم.

مهاجم پرتغالی و هم تیمی‌هایش نمی‌دانند بازی بعدی‌شان چه زمانی برگزار خواهد شد. ایتالیا به خاطر شیوع ویروس کرونا در وضعیت بدی به سر می‌برد که این موضوع موجب شده است بازی‌های زیادی از جمله سری آ و جام حذفی لغو شود.

یوونتوس قرار بود امشب در دیدار برگشت نیمه نهایی جام حذفی به مصاف میلان برود اما این بازی به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا لغو شد (دیدار رفت در میلان با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود). تاریخ برگزاری بازی برگشت مشخص نیست.

در چنین شرایطی هنوز مشخص نیست فدراسیون فوتبال ایتالیا دیدارهای هفته بیست و ششم سری آ که قرار بود پشت درهای بسته برگزار  شود و لغو شد را برگزار کند (در این میان بازی یوونتوس و اینتر هم به تعویق افتاد) یا هفته بیست و هفتم به انجام برسد. در این صورت یوونتوس برابر بولونیا قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام دولت ایتالیا بازی های سری آ ایتالیا تا یک ماه به احتمال فراوان پشت درهای بسته برگزار شود و دیگر به تعویق نیفتد.

تاکنون در این کشور بیش از ۲۵۰۰ نفر به این ویروس مبتلا شده اند و ۷۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن