وزارت کشور: ساعت کاری ادارات از شنبه برابر روال عادی است

«جواد ناصریان»، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا درباره ساعت کار ادارات در سراسر کشور، گفت: ساعت کاری ادارات از فردا (شنبه ۱۷ اسفندماه ۹۸) در سراسر کشور برابر روال عادی است.

به گزارش ایرنا معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور روز جمعه اظهار داشت: بر اساس مصوبه لازم الاجرای ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، ساعات کار همه ادارات و دستگاه های اجرایی در سراسر کشور از شنبه ۱۷ اسفندماه برابر روال عادی تعیین شده است.

معاون وزیر کشور تاکید کرد: بر این اساس، برخی اخبار منتشر شده مبنی بر تفاوت ساعات اداری در استان های مختلف، موضوعیت نداشته و همه دستگاه‌ها، موظفند برابر روال عادی و مطابق برنامه قانونی قبلی به خدمت رسانی به مردم و مراجعین اهتمام کنند.

ناصریان خاطرنشان کرد: برابر تمهیدات پیش‌بینی شده و اولویت‌های ابلاغی به دستگاه ها، امکان استفاده از مرخصی استحقاقی و دورکاری برای کارکنان، در چارچوب مقررات قانونی تسهیل خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. خسته نباشید ! خب مجلس رو هم باز کنید که بودجه رو خودش تصویب کنه و از شورای نگهبان پس بگیره که مستقیم رفته اونجا (!)

  2. زمانی که بر خلاف توصیه اکید هلال احمر دو هفته طول کشید تا مسافرت از چین به ایران و برعکس رو لغو کنید و سه هفته تا ترانزیت زمینی و … همینطور هی بیشتر، تعطیل بودید ! حالا هم بذارید مردم تعطیل و از این شر شماساخته در امان باشن دولت فخیمه و غیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن