استاندار تهران: پنجشنبه آخر سال به آرامستان‌ها نروید

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از سفر و تجمعات غیرضروری از مردم خواست تا پنجشنبه آخر سال به آرامستان‌ها نروند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران محسنی بندپی با اشاره به لزوم مشارکت مردم برای مقابله موثر با کرونا اظهار داشت: تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و محدودیت‌های اعمال شده در فعالیت‌های اداری به منظور خلوت کردن سطح شهر و حضور مردم در منازل است تا از ابتلا به بیماری در امان بمانند.

وی تاکیدکرد: اینکه عده‌ای در چنین شرایطی قصد سفر تفریحی دارند، اوج بی احتیاطی و بازی با سلامت جامعه است و از مردم فهیم استان تهران صمیمانه تقاضا می‌کنم تا حد ممکن از حضور در مهمانی‌ها و اجتماعات خودداری کنند.

استاندار تهران ادامه داد: شهروندان در پنجشنبه پایانی سال از مراجعه به آرامستان‌ها خودداری کنند و این فرهنگ سازی انجام شود البته در برخی شهرستان‌ها برخی محدودیت‌ها برای حفظ سلامت شهروندان اعمال می‌شود.

محسنی بندپی تصریح کرد: توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت و استفاده صحیح از ماسک، دستکش و شست وشوی مکرر دست‌ها با آب و صابون و ضد عفونی کردن محیط خانه و اقلامی که از بیرون وارد خانه می‌شود، بسیار ضروری است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا