قدردانی از تلاش‌های وزیر بهداشت و جامعه پزشکی و پرستاری

جمعی از دانشگاهیان و مسوولان در پیامی از «تلاش‌های مجدانه وزیر بهداشت و جامعه پزشکی و پرستاری» قدردانی کردند.

به گزارش ایلنا، متن قدردانی جمعی از دانشگاهیان و مسئولان کشور از تلاش‌های مجدانه وزیر بهداشت و جامعه پزشکی و پرستاری به شرح زیر است:

اینک که شیوع ویروس کووید ۱۹ شرایط خطیری برای کشور و هموطنان عزیز مان ایجاد کرده، ما شاهد تلاش‌های مجدانه جنابعالی، هم کاران شما، زنان و مردان سختکوش جامعه پزشکی و پرستاری، کارکنان و کار آفرینان بخش سلامت، و همه عوامل و نهاد‌های بسیج شده در راه این مبارزه و جهاد ملی و حمایت و صبوری خانواده‌های آنان بوده و قدردان فداکاری‌های صادقانه و بی منت همه شما عزیزان هستیم.

بدون شک تاریخ، خدمات جهادی و خطر پذیری‌های جامعه پزشکی در خط مقدم جبهه مبارزه با ویروس کرونا را که به قیمت جان برخی از این انسان‌های شریف تمام شد فراموش نمی‌کند و آن را به دیده ستایش می‌نگرد. همه ما درک می‌کنیم که مدیریت چنین نهضت ملی در کشورمان بویژه در شرایطی که درگیر تحریم‌ها و فشار‌های ظالمانه و بی سابقه تاریخی بوده و دشمنان حتی از این شرایط سوء استفاده کرده و بر خلاف همه معیار‌های انسانی و حقوق بشری بر فشار‌های خود در این زمینه می‌افزایند کاری بس دشوار و طاقت فرساست، همچنین شاهدیم که امروز ملت ما در محاصره تبلیغات منفی و هجوم اخبار جعلی و ضد و نقیض قرار گرفته که هدفش نه تنها مخدوش کردن زحمات و تلاش‌های بی دریغ جهاد گران این پی کار مقدس بوده، بلکه سلامت روان مردم را نشانه رفته است و بهمین لحاظ راهبری امور را نیازمند درک و همیاری همه مردم می‌کند.

ما با اعتماد به خدمات ارزنده و تلاش‌های شایسته و شبانه روزی شما مطئمن هستیم که همت والا و نیات خالصانه و بی دریغ همه شما بر این دشواری‌ها غلبه کرده و حتما نزد خدای متعال مأجور خواهد بود. ما امضا کنندگان زیر وظیفه خود می‌دانیم مراتب تقدیر و تشکر خود را به حضرتعالی و همه دست اندرکاران این مبارزه ملی تقدیم کنیم. رجاء واثق داریم که خلوص نیت و انرژی عظیم و سترگ خدمت گزاری همه نیرو‌هایی که در این زمینه بسیج شده اند همراه با همیاری و همکاری ملی مردم فرهیخته کشورمان موجب شکست ویروس کرونا شده و کشور ما را در پرتو عنایات حضرت احدیت جلّ و علا به سلامت از این مرحله عبور خواهد داد.

دکتر ایرج فاضل، دکتر سید حمید پور محمدی، استاد داریوش پیرنیاکان، دکتر محمود تبیانی، دکتر محسن تهرانی زاده، دکتر مهدی حجت، دکتر سید صفدر حسینی، مهندس سید حسن شفتی، دکتر علی اکبر صالحی، دکتر حسن ظهور، دکتر سید محمد حسین عادلی، دکتر عیسی کلانتری، دکتر مسعود کنزی، دکتر سید محمد تقی لواسانی، دکتر علینقی مشایخی، دکتر فتح الله مضطر زاده، دکتر رضا مکنون، دکتر رضا ملک زاده، دکتر هادی ندیمی، دکتر علی نوبخت.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. با سلام . بنده بیمار قلبی (عمل جراحی قلب باز ) و بیمار تنفسی مزمن در تبریز هستم . متاسفانه با این وضعیت هر کجا که مراجعه میکنم نمی توانم ماسک پیدا کنم . آیا کسی پاسخگو هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن