در دفاع از دکتر ساسی

حسین سخنور عضور بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشت کوتاه اینستاگرامی درباره‌ی آهنگ جدید ساسی مانکن به نام دکتر ساسی نوشت:

در آهنگ آخر ساسی‌مانکن جایی گفته میشه «اول اینستا بعد کتاب» و همین باعث شده صدای متولیان آموزش و فرهنگ کشور در بیاید که دیدید گفتیم این ساسی‌مانکن چقدر مخربه، اما:

یک. اون یه خواننده است و نظرش رو گفته. شما بگو اول کتاب بعد اینستا؛ بدید آهنگ‌اش رو هم حامد زمانی براتون بخونه.

دو. اف بر شما که ساسی‌مانکن تبدیل شد به الگوی نوجوانان و جوانان. وقتی سد راه موسیقی سالم و فاخر بشین، ساسی‌مانکن میشه الگو و مرجع.

سه. حرف خیلی بدی هم نزده، نگفته کلا کتاب رو بی‌خیال بشید. ای کاش واقعا همین هم بشه. در کنار اینستا، نوجوانان و جوانان، یه‌کم کتاب (کتاب غیردرسی) هم بخونن.

#ساسی_مانکن #دکتر_ساسی #اول_اینستا_بعد_کتاب #آموزش_و_پرورش #حامد_زمانی

اینستاگرام پست پویا علیه ساسی را حذف کرد

رقص دختران با مانتو و مقنعه در کنسرت ساسی مانکن

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. آقای نویسنده! بنده بعنوان چپ سابق نه تنها اعتقادی به هیچیک از ادیان نداشته بلکه معجزه که جای خود دارد.ولی امروزه باید بگویم که قادر به بیان تعدد معجزات حضرت روح الله وحرکتش نیستم.معجزه آن حضرت از شکل گیری صف مخالفانش از بیش از چهاردهه پیش آغاز شده وتاکنون ادامه داشته وخواهد داشت.اینکه امروز جنابعالی دست پاچه شده ودر لوای خیرخواهی در دفاع از مطربانی همانند ساسی وابی برآئید چیزی را تغییر نخواهد داد.دیروز آن یکی پیرمرد استادشما شجریان که تا چند وقت دیگر مهمان جناب عزرائیل هست در بی بی سی با آن اشک های تمساحی اش بود،پریروز هم کارگردان مردمی مخملباف در اسرائیل بود که برای بسط دمکراسی خدمت اربابانش رسید ویا آن زنه که برای بسط آزادی سینه های عریانش را به هشت میلیارد از جمله پدرش نشان داد،آن دیگری در لباس بشردوستی درپارلمان اروپا شاکی بوده که چرا بیشتر از این ایرانیان را در فشار قرار نمی دهند،یکی دیگر که تا دیروز مرحومین طالقانی وبازرگان را منافقانه پدر صدا میکرد وامروز از بولتون ها خواهان بمباران سرزمینی است که خاکش پاسدار استخوانهای اجدادش است،آن چپ دیروزی که با دریافت قطعه نانی به عنوان کارشناس سیاسی ودینی هجمه ای بی امان برعلیه دین ومذهب سرزمین پدری آغاز کرده ویا آن دیگری با لباسی اتو کشیده وکراوات به عنوان مشاور خانواده در پی تخریب این شالوده اجتماعی بر آمده ویا آن دیگری منتظرالسلطنه ای که برای دوروز برمیز یا به اصطلاح تخت نشستن همنشین خبیث ترین دشمنان ایران شده است ویا آن خانم آواز خوانی بر روی تانک صدام حسین ایستاده وبرای نجات ما ایرانیان آواز میخواند،مدعیان پیروی از اهورا مزدا وکوروش که جیره خوار اعراب نجد وحجاز شده اند.آخر یکی دوتا نیست که آدمی بتواند این لیست را به پایان ببرد.ضمن اینکه باید بگویم همه این خباثت ها در مقابل خباثت های جهانی black rock ها،بنگاه های مالی،ناتو،پنتاگون،سیا،اطاق های گوناگون فکری صیهون ،بنیادهای دفاع از دمکراسی،دفاع از زنان،دفاع از سگ ها ومگس ها،حقوق کودک،خبرنگار بی مرز،پزشک بی مرز،کلاه سفیدها،کلاه قلقلی ها وووووبیشمار دیگر در مقابل حرکت حضرت روح الله قطره ای از دریاست.جنابعالی خودتان را به زحمت نیاندازید،استاد اعظم در دفاع از شاگردانش باندازه کافی دارای امکانت هست.خواه این سرباز نامش استاد شجریان شما باشد ویا ساسی وابی.سانسوچی باشد یا شیرین عبادی،اوباما باشدیا سلمان وبن سلمان.گفتنی زیاد است ولی بنده مرده شما زنده،این تازه شروع معجزات بود،معجزات اصلی در راهند. “دیدید آن شن ها مامور خدا بودند ؟ (حضرت روح الله)”

    9
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن