لاریجانی: صداوسیما با تولید برنامه‌های جذاب در خانه ماندن را آسان کند

«علی لاریجانی»،  رییس مجلس از صداوسیما خواست تا با تولید برنامه‌های جذاب و پرکشش، در خانه ماندن مردم را آسان کرده و حضور طولانی مدت  اعضای خانواده در خانه‌ها را از ملال  و یکنواختی بزداید.

به گزارش ایسنا، رییس مجلس شورای اسلامی همچنین اهتمام مسئولان مجامع عمومی از قبیل مراکز ورزشی، فرهنگی و مذهبی به سلامت مردم و  اجرای دستورالعمل های  ستاد ملی مقابله با کرونا را شایسته تقدیر دانست.

لاریجانی کنترل بیماری کرونا را  مستلزم عزم همگانی آحاد جامعه، همکاری و هماهنگی دستگاه ها در سطوح ملی و  استانی، اطلاع رسانی دقیق  رسانه ها با اعلان هشدار های  بهنگام  و سعی حداکثری دولت برای ارائه خدمات اداری به مردم از طریق سامانه های الکترونیک عنوان کرد و افزود: از اکثریت مردم شریف ایران که در خانه مانده و با لغو  سفرهایشان، هشدارهای مراکز بهداشتی  را رعایت کرده‌اند، تشکر و  قدرددانی می کنم و امیدوارم که سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند. همچنین  از دولت می خواهم که سعی حداکثری خود را در ارائه خدمات اداری از طریق سامانه‌های الکترونیک به مردم بکار گیرد.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که تدابیری نیز برای جبران افت کسب و کارها در سطح ملی اندیشیده شده است، گفت: پس از جمع بندی و با جلب نظر نمایندگان بخش خصوصی، نتایج این اقدامات به اطلاع عموم خواهد رسید.

لاریجانی همچنین از رسانه ملی خواست تا با تولید برنامه‌های جذاب و پرکشش، در خانه ماندن مردم را آسان کرده و حضور طولانی مدت  اعضای خانواده در خانه‌ها را از ملال  و یکنواختی بزداید.

رییس مجلس شورای اسلامی  در پایان ابراز امیدواری کرد که این بیماری  هر چه زودتر از کشور رخت بربندد و  از خداوند، شفای عاجل  مبتلایان این بیماری،  رحمت و مغفرت درگذشتگان از آن  و صبر و شکیبایی خانواده هایشان را خواستار شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن