واکنش‌ها به آوای انتظار با صدای رامبد جوان درباره‌ی کرونا

اسپوتنیک روسیه نوشت: توصیه‌های کرونایی با صدای رامبد جوان که حاصل ابتکار وزارت ارتباطات و همراهی اپراتورهای تلفن همراه بود با واکنش های متفاوت کاربران در صفحات اجتماعی همراه شده است.

ابتکار وزارت ارتباطات و همراهی اپراتورهای تلفن همراه برای توصیه‌های کرونایی و تشویق مردم به در خانه ماندن در ایام نوروز با صدای رامبد جوان، چهره هنری شناخته شده ایرانی، در انتظار مکالمه، در دسترس نبودن و خاموش بودن تلفن همراه با انتقاد شدید کاربران همراه شد.

کاربران بسیاری از این ایده به تندی انتقاد کردند و آن را چندان جالب نمی‌‌دانند و با عنوان اینکه وقتی برای اولین بار صدای رامبد جوان را به جای مخاطبی که با آن تماس گرفته بودند شنیدند، کاملا شوکه شدند و ترسیدند؛ معتقدند بهتر بود پس از چند بوق این آوا پخش می‌شد و نه اینکه بلافاصله و بدون هیچ انتظاری برای مکالمه، صدای رامبد جوان پخش شود، چراکه این موضوع باعث شوکه شدن آنها شد. گروهی از کاربران نیز معتقدند این ایده جای کار بسیار داشت و می‌توانست بهتر و زیباتر و با تنوع بیشتری ارائه شود نه اینکه برای حالت انتظار، در دسترس نبودن و خاموش بودن گوشی تنها یک متن و یک صدا در نظر گرفته شود.

آذری جهرمی وزیر ارتباطات نیز در واکنش به انتقاد کاربران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوست: «پس دوست داری به جای رامبد، بابای پونه جوابتو بده؟»

کاربرانی نیز با بیان طنز از این موضوع انتقاد کردند و این اتفاق را آنقدر ترسناک عنوان می‌کنند که عید نوروز را به هالوین برای آنها تبدیل کرده است.

این کاربران با انتقاد شدید از رامبد جوان، با حالت تمسخر این سوال را مطرح می‌کنند که آیا در خانه‌هایمان در ایران بمانیم و قرنطینه باشیم یا در کانادا؟

همچنین گروهی از کاربران از این آوای انتظار با نام بدترین اتفاق سال ۹۸ یاد می‌کنند که از شدت وحشت و تعجب باعث شده کرونا و سایر حوادث و اتفاقات بد سال را از یاد ببرند.

علاوه بر از نظرات مخالف و انتقادات تند برخی کاربران، جمعی از کاربران با تحسین این ابتکار، آن را بسیار جالب خواندند و بر این باورند که مردم باید حامی چنین پویشی باشند تا توصیه‌های بهداشتی را بیشتر به یکدیگر یادآور شویم و با اتحاد و همدلی سلامتی را به جامعه ایران برگردانیم. بسیاری از کاربران از این ایده استقبال کرده و آن را طرح جالبی از وزیر ارتباطات عنوان کردند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. چه عجب سروکلش پیدا شد . کی از کانادا اومد خائن وطن فروش
    اینا فقط برای پول جمع کردن تواین کشور موندن

    5
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا