کانون کارگردانان: بی‌تفاوتی رییس صداوسیما بسیار نگران‌کننده است

در پی مبتلا شدن یک کارگردان سینما به ویروس کرونا کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما نوشت: تداوم بی‌تفاوتی حضرت‌عالی و عدم پاسخگویی‌تان به نامه قبلی کانون کارگردانان، بسیار نگران‌کننده است.

به گزارش ایسنا، متن نامه کانون کارگردانان سینمای ایران‌ به شرح زیر است:

«جناب آقای عبدالعلی علی‌عسگری

ریاست محترم سازمان صداوسیما

«بسیار متاسفیم که عدم توجه حضرت‌عالی به جان و سلامت عوامل سازنده آثار تصویری بر اساس نظر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و اصرار به ادامه کار در این روزهای پرخطر، منجر به خسارت‌های جبران‌ناپذیری شده است.

جهت اطلاع حضرت‌عالی، جناب آقای راما قویدل کارگردان سینما و عضو کانون کارگردانان سینمای ایران، سرِ صحنه تصویربرداری سریال «ایل‌دا» به کرونا مبتلا شده است. آقای قویدل دومین فرد مبتلا به کرونای مثبت در این سریال تلویزیونی است.

کانون کارگردانان و ستاد مبارزه با کرونا خانه سینما پیش از این از شرایط تولید این سریال و دیگر پروژه‌ها به شما هشدار داده بود.

این روند و تداوم بی‌تفاوتی حضرت‌عالی و عدم پاسخگویی‌تان به نامه قبلی کانون کارگردانان، بسیار نگران‌کننده است.

کانون کارگردانان سینمای ایران به عنوان تنها نهاد صنفی کارگردانان، ضمن حمایت قاطع از جناب آقای قویدل و پیگری روند درمان ایشان، از حضرت‌عالی تقاضا دارد هر چه سریع‌تر نسبت به تعطیلی پروژه‌های تصویری تا اعلام رسمی وضعیت عادی اقدام نمایید.

به جناب‌عالی مجددا یادآور می‌شویم مسئولیت جانی هر یک از هنرمندان در پروژه‌های تلویزیونی بر عهده شخص جناب‌عالی و مدیران ارشد سازمان صداوسیماست.

با احترام و آرزوی سلامتی

کانون کارگردانان سینمای ایران»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن