خبر امیدوارکننده از کرونا در گیلان

یاسین نمکچیان، شاعر اهل لنگرود در گیلان، روز گذشته درباره‌ی کرونا در آن خطه در توییتر نوشت:

«امید دادن واهی در این شرایط بازی باجان مردم است. واقعیت اما این است‌ که تعداد بیماران بیمارستان‌ لنگرود کم شده و فوتی‌ها کاهش قابل توجهی داشته است. تجهیزات‌ بیمارستان خوب است و این تنها با همدلی و کمک‌های مردم اتفاق افتاده است و مدیران شهر تماشاچی بوده‌اند. دم کسانی که کمک کردند گرم.

وضعیت بیمارستان میلاد لاهیجان هم تقریبا همین بوده و تخت خالی دارند و می‌تونند بیمار پذیرش کنند. تعداد فوتی‌ها در این بیمارستان‌ها صفر نیست بلکه به یک تا دو فوتی در روز رسیده که با هفته‌های وحشتناک قبل قابل مقایسه نیست».

بهروز هم در زیر توییت او نوشت: در بیشتر شهرستان‌های کوچک داستان همینه، مردم همت کردند و بیمارستان تا حدی تجهیز کردند. حالا جالب معاونت دانشگاه دیروز پرسنل تهدید کرده حق ندارید از ماسک 3m استفاده کنید. یکی نیست بگه ب شما چ ربطی داره، مگه شما پولشو دادید، مردم پول جمع کردند دونه ۲۲۰ تومن خریدند.

همچنین مرندی نوشت: فوق العاده است اطلاع رسانی‌های دقیق و بیطرفانه‌تان. و چه خبر خوب و شیرینی در این روزهای “دورهمی‌های دور از هم ملی”. حتی اگر حکومت و دولت در بهبود شرایط دست داشتند و انشاءالله داشته باشند و خواهند داشت؛ نوش است و برای همه آرزوی سلامت و بهروزی می‌کنیم!

خوش‌رو هم نوشت: در رشت هم وضعیت بهتر شده است، وضعیت بیماران بستری حدود نصف کاهش یافته است

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا