وزیر بهداشت: با انتخاب‌تان کمک کنید زنجیره “تحول سلامت” را کامل کنیم

وزیر بهداشت ضمن درخواست از ملت ایران برای حضور در پای صندوق‌های رای در انتخابات پیش رو، خطاب به مردم گفت: امیدواریم با انتخاب‌تان بتوانید فرصت‌های بیشتری را فراهم کنید تا ما نیز بتوانیم سایر حلقه‌های زنجیره “تحول نظام سلامت” را کامل کرده و نظام سلامتی کارآمد را برای همه ایرانیان شاهد باشیم.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در اظهاراتی بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه تاکید کرد و گفت: مردم کشور خوب می‌دانند که مقوله “انتخابات” مهم‌ترین فرصتی است که حکومت برای تعیین سرنوشت‌شان در اختیارشان قرار می‌د‌هد. بنابراین جدای از سفارش بزرگان، وصیت امام راحل و انتظاری که خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از ما دارند که پای صندوق‌های رای حاضر شویم، به خاطر خود و فرزندان‌مان نیز باید جاهایی که لازم است حضور یابیم و سرنوشت‌ساز باشیم، از این فرصت حداکثر استفاده را ببریم.

وی افزود: یک ساعت وقت گذاشتن و پای صندوق رای حضور یافتن، نه تنها چهار سال بلکه ممکن است سرنوشت کشور را تغییر دهد. بنابراین اگر این فرصت را از خودمان دریغ کنیم، ظلم است به خود، آینده و میهن.

وزیر بهداشت ادامه داد: دولت با رای مردم بر سر کار آمد و در طول دو سال و نیم گذشته شرایط به شکل غیرقابل انکاری تغییر یافت؛ این موضوع به استمرار نیاز دارد. اداره کشورنیازمند سیستم است و اجزای کشور نمی‌توانند متضاد با یکدیگر عمل کنند و باید حتما هماهنگ باشند تا جبران اشکالات گذشته با سرعت بیشتری صورت گیرد و فرصت‌های پیش رو را در حداقل زمان ممکن و حداکثر استفاده به ثمر برساند. این موضوع هم میسر نمی‌شود مگر اینکه مردم بخواهند.

هاشمی افزود: در کشور همه جا مردم هستند که تعیین کننده هستند. به عنوان یک ایرانی خواهشم آن است که همه با هم پای صندوق‌های رای حضور یابیم. البته مردم هم بهترین‌ها را تشخیص می‌دهند. باید همه به شعور و تشخیص مردم احترام بگذاریم و آنچه که مرم می‌پسندند را حتما ما هم باید بپسندیم.

وزیر بهداشت به طرح تحول نظام سلامت و نقش نمایندگان مجلس دهم در آینده آن، گفت: در حوزه سلامت نیز انتخاب مردم بسیار مهم است و به ادامه کارهایی که ما در طول دو سال و نیم گذشته آنها را شروع کرده‌ایم، کمک می‌کند. طرح تحول سلامت مرهون حضور مردم و انتخاب و مردم است.

وی خطاب به ملت ایران گفت: امیدواریم با انتخاب‌تان بتوانید فرصت‌های بیشتری را فراهم کنید تا ما نیز بتوانیم سایر حلقه‌های زنجیره “تحول نظام سلامت” را کامل کنیم و نظام سلامتی کارآمد را برای همه ایرانیان شاهد باشیم.

 

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/kcLu3
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن