واکنش عجیب میلاد گودرزی به چند گزارش و یادداشت

میلاد گودرزی فعال رسانه‌ای اصولگرا و تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی آوانت، زیرمجموعه‌ی نسیم آنلاین وابسته به یکی از نهادها، به گزارش انصاف نیوز درباره‌ی لواسان و برخی مصاحبه‌ها و یادداشت در این رسانه انتقاد کرد که نام او در آنها آمده است اما هیچ پاسخی به ابهامات و ادعاها نداد.
او در توییتر نوشت:
«یه خدا قوت هم به دوستان انصاف‌نیوز عرض کنیم. رو هر پرونده و مفسد / متخلفی دست می‌ذاریم، یکی دو روز بعد جوابیه / دفاعیه‌ / و بعضاً رپورتاژ اون متخلف رو تو انصاف‌نیوز میخونیم. از پرونده #ریخته_گران و #محمد_امامی گرفته تا #لواسان و #داماد_شمخانی انصاف‌نیوز تریبون متهمین بوده! محتوای واکنش‌ها که عمدتاْ انقدر سطحی و بی‌پایه‌ست که جایی برای جواب دادن نمیذاره و در جواب فقط میشه مجدداً به محتوای اولیه‌ای که از سوی ما تولید شده بود ارجاع داد اما این پدیده‌ی احساس تکلیف خودجوش (!) برای گرفتن میکروفونِ حمایتی جلوی مفسدین / متخلفین، خودش از نظر فرمی قابل بررسیه!»
انصاف نیوز در سال‌های اخیر بارها دیدگاه‌ها و گزارش‌های آقای گودرزی و همکارانش را منعکس کرده است، از جمله نگاه کنید به: [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]، [لینک]
و چندین بار هم دیدگاه‌های او و همکارانش را در قالب مصاحبه منتشر کرده است؛ از جمله نگاه کنید به: [لینک]، [لینک]، [لینک]
در مهرماه ۹۸ اما گزارشی با عنوان «لواسان: از ماجرای «خبرنگار روشنگر» تا ویلای علی‌عسگری» تهیه و منتشر شد که به پشت پرده و نیز ضعف‌های سلسله گزارش‌های این جریان سیاسی (عدالتخواهان) پرداخته بود [لینک گزارش]. در آن گزارش مشخص شده است که دلیل پرداختن این جریان به لواسان با ماجرایی شخصی مربوط به ساختمان خانوادگی وکیل میلاد گودرزی و یاشار سلطانی – دیگر عضو جریان عدالتخواه – و همینطور خبرنگار او برمی‌گردد. همچنین به ضعف‌های برخورد گزینشی این جریان در لواسان، نپرداختن به بسیاری از کسانی که در آنجا تخلفاتی داشته‌اند، از جمله به ماجرای ویلای رییس صداوسیما پرداخته شده که در گزارش‌های آوانت هیچ اشاره‌ای به آن نشده است با توجه به اینکه میلاد گودرزی با صداوسیما – به ویژه شبکه‌ی افق و برنامه‌ی ثریا – ارتباط بسیار نزدیکی دارد.

تبعیض برخورد گزینشی در افشاگری‌ها از سوی جریان عدالت‌خواه و آوانت، بارها مورد انتقاد قرار گرفته از جمله انصاف نیوز در زمستان گذشته پیگیر این بود که چرا این جریان به برخی پرونده‌های مهم از جمله عیسی شریفی قائم مقام شهرداری تهران در دوران شهرداری قالیباف که از چند سال پیش در بازداشت است تاکنون نپرداخته است؟
در سال ۹۸ در چند مورد مطالبی از سوی کسانی به انصاف نیوز رسید که به برخی گزارش‌های پیگیری شده از سوی آوانت پرداخته بودند و ادعاهایی را مطرح می‌کردند. از جمله نگاه کنید به [لینک]، [لینک]، [لینک]. هر چند هیچ کدام از ادعاهای مطرح شده به صورت مستقل از سوی انصاف نیوز مورد تایید یا رد نیستند.
در این مدت پاسخی از سوی عوامل آوانت به ادعاهای مطرح شده درباره‌ی گزارش‌های آنها دریافت نشده است ولی همه‌ی منتقدان و مدعیان مورد اتهام قرار گرفته‌اند.
با این حال دو عضو این جریان، یاشار سلطانی و حامد هادیان گزارشگر آوانت، در صدر نظرسنجی یک کانال تلگرامی به نام باشگاه روزنامه‌نگاران به عنوان «روزنامه‌نگار سال» قرار گرفته‌اند.
انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا