آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

وحید هاشمیان دستیار اسکوچیچ شد

ایرنا نوشت: با اعلام سرمربی تیم ملی ایران وحید هاشمیان به عنوان دومین دستیار ایرانی او در تیم ملی حضور خواهد داشت.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امروز (جمعه) در مصاحبه‌ای تلویزیونی اعلام کرد وحید هاشمیان با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و در کنار تیم ملی حضور خواهد داشت. پیش از این مذاکراتی بین طرفین صورت گرفته بود و اظهار نظر امروز سرمربی کروات تیم ملی نشان می‌دهد که هاشمیان برای ادامه همکاری با تیم ملی به توافق رسیده است.

بدین ترتیب مهاجم اسبق تیم ملی در کنار کریم باقری ۲ دستیار ایرانی دراگان اسکوچیچ خواهند بود. همچنین پیش از این تونی اوسنیک و ملادن زگانیار نیز به عنوان دستیاران خارج اسکوچیچ انتخاب شده بودند. ۲ مربی که سابقه همکاری با سرمربی تیم ملی را در ایران و خارج از ایران داشته‌اند و حالا یکی به عنوان دستیار اول و دیگری به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها انجام وظیفه می‌کنند.

اسکوچیچ در خلال مصاحصه امروز خود اضافه کرد که ممکن است نفر یا نفراتی به دستیارانش  اضافه شود. البته چیزی که مشخص است این خواهد بود که چهار نفرِ کنونی، بدنه اصلی دستیاران او را تشکیل می‌دهند.

تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب مرحله دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین در گروه خود رتبه سوم را در اختیار دارد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا