جنجال هشتگ الناز گلرخ با اشتباه در زبان انگلیسی!

الناز گلرخ ، دختر معروف ایرانی حوزه مد و لباس در اینستاگرام، یکی از مطرح ترین فشن بلاگرهای ایرانی است که حدود ۲ میلیون فالور در شبکه اجتماعی محبوب عکس محور این روزها دارد. اما کلیپ اخیر او برایش حاشیه‌ساز شده است.

به گزارش خبرفوری به نقل از لوکس تهران، در کلیپی که به تازگی از وی منتشر شده، جملات انگلیسی بی معنایی وجود دارد که در شبکه‌های اجتماعی سروصدای زیادی به راه انداخته است.

این جنجال به اندازه است که هشتگ الناز گلرخ ترند فارسی توییتر شد.

الناز گلرخ ، دختر ۱۷۴ سانتیمتری معروف ایرانی حوزه مد و لباس در اینستاگرام، یکی از مطرح ترین فشن بلاگرهای ایرانی است که حدود ۲ میلیون فالور در شبکه اجتماعی محبوب عکس محور این روزها دارد.

الناز گلرخ کیست؟

الناز گلرخ ، مدل و میکاپ آرتیست ایرانی است. او اسفند سال شصت و چهار در تهران متولد شد. وی در ۴سال اخیر بیش از ۱۷۰۰ تصویر از فعالیت های خود در حوزه مد و لباس و سبک زندگی منتشر کرده که تاثیر زیادی در همراهی مخاطب با وی داشته است.

الناز گلرخ ، دانش آموخته رشته کارشناسی گرافیک از دانشگاه علامه امینی تهران بوده و دو خواهر دارد. البته کم تر از زندگی خصوصی وی و خانواده اش در اینستاگرام، اطلاعاتی در دسترس است.

الناز گلرخ را می توان تا حدی یک آرایشگر نیمه حرفه ای دانست که خلاقیت خوبی در طراحی صورت دارد. خودآرایی های وی، یادآور رفتار سازمانی فشن بلاگرهای معروف است. الناز گلرخ ، عنوان بهترین میکاپ آرتیست رقابت COSMOPOLITAN در سال ۲۰۱۷ میلادی را کسب کرد و خود را به عنوان فعال مد و لباس و آرایش و هم چنین ایفلوئنسر سبک زندگی معرفی می کند.

همسر الناز گلرخ

الناز گلرخ با حمید فدایی، جوان دهه شصتی که ۳ سال از خودش کوچک تر است، ارتباط دارد.

حمید فدایی که در کلیپ پر سروصدای اخیر حضور دارد، در پاسخ به انتقادات از این کلیپ به خاطر صدای زننده و جملات اشتباه انگلیسی، گفته است که این کار در شرایط قرنطینه بوده و بهتر از توهین به دیگران در لایو است!

همسر الناز گلرخ ، دانش آموخته مهندسی عمران بوده و تصاویری از گشت و گذارش با الناز را می توان در اینستاگرام الناز گلرخ مشاهده کرد. الناز و حمید، در زمینه مدلینگ، استایل و فوتوشوت فعالیت زیادی در ترکیه، دوبی و کشورهای دیگر آسیایی و اروپایی داشته و از جمله اینفلوئنسرهای فشن محبوب بخشی از جامعه کاربرانی ایرانی اینستاگرام به شمار می روند.

اینستاگرام همسر الناز گلرخ

حمید فدایی، خودش دارای یک صفحه اینستاگرام پر بیننده است که بیش از نیم میلیون دنبال کننده داشته و تیک آبی اینستاگرام را کسب کرده است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی، عدم تسلط این دو به زبان انگلیسی را به سخره گرفته اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا