کرونا نمایشگاه و اجلاس ITU دیجیتال ویتنام را لغو‌ کرد

سیتنا نوشت: نمایشگاه و اجلاس ۲۰۲۰ ITU Digital World که قرار بود ۱۶ تا ۱۹ شهریورماه سال جاری به میزبانی ویتنام برگزار شود، به دلیل بحران شیوع ویروس کرونا لغو و مقرر شد در سال ۲۰۲۱ در ویتنام برگزار شود.

دفتر برگزاری نمایشگاه‌های ITU در ژنو با ارسال ایمیلی به سیتنا به عنوان نماینده‌ی نمایشگاه‌های ITU در ایران، اطلاع داد که نمایشگاه ۲۰۲۰ ITU Digital World که قرار بود ۱۶ تا ۱۹ شهریورماه سال جاری به میزبانی ویتنام برگزار شود، به دلیل بحران شیوع ویروس کرونا لغو و مقرر شد در سپتامبر سال ۲۰۲۱ در ویتنام برگزار شود.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: از آنجا که سلامت و امنیت شرکت کنندگان در نمایشگاه‌ها و اجلاس‌های ITU از اولویت‌های اتحادیه‌ی جهانی مخابرات می‌باشد و به دنبال محدودیت‌هایی که برای تجمع افراد، سفرها و فاصله گذاری اجتماعی در پی شیوع کرونا ایجاد شده است، با رایزنی‌هایی که با دولت ویتنام انجام شد نمایشگاه ITU سال جاری میلادی به سال ۲۰۲۱ موکول شد.

همچنین تاکید شده است که ITU این فرصت را مغتنم می‌شمارد و از شرکت کنندگان در اجلاس و نمایشگاه ITU تقاضا دارد تا یکی از موضوعاتی که در نمایشگاه سال آتی ارائه می‌دهند حول محور تاثیرات زیرساختی شیوع کرونا بر ICT در اقتصاد، جامعه و زندگی فردی افراد باشد و شرکت کنندگان، تجربیات و درس‌هایشان از بحران کرونا را به اشتراک بگذارند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا