مدرس خیابانی سرپرست وزارت صمت شد

رئیس جمهور روحانی با صدور حکمی حسین مدرس خیابانی را به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری متن حکم حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس حسین مدرس خیابانی

براساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و با عنایت به مراتب تعهد و سوابق مدیریتی ارزشمندتان در حوزه صنعت و بازرگانی، به موجب این حکم جناب‌عالی را به سرپرستی «وزارت صنعت، معدن و تجارت» منصوب می‌نمایم.

انتظار دارد نظر به ضرورت توجه ویژه به جهش تولید که در شرایط تحریم‌های ظالمانه موجب ارتقاء اقتدار و عزت ملی خواهد بود، ضمن افزایش هماهنگی درون سازمانی و تعامل مؤثر با دستگاه‌های ذیربط اعم از بخش دولتی و غیردولتی و صرف تمام توان و وقت خود را نیز با بهره‌گیری از ظرفیت مجموعه همکاران و آرای صاحب‌نظران نسبت به مدیریت بازار و تأمین کالاهای اساسی، ساماندهی قیمت خودرو، رفع موانع تولید و تعمیق ساخت داخل، کمک به توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار اقدام نمایید.

توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت دارم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. یک اقدام خوب، وزیر اقتصاد هم توی همین مایه هاست. بخشهایی از وزارتخانه ها نیاز به بازسازی دارند فساد در بدنه بزرگترین مانع تحقق اهداف و برنامه ها می شوند وزرایی که این امر را درک نکنند در نهایت به ساز آنها خواهند رقصید. در وزارت نیرو هم همین داستان هست.

  2. چقدر مودبانه…کمترین اشاره ای هم به وزیر برکنارشده اش نکرد….بنده مظلوم خدا سیدمحمدخاتمی….چه تصوراتی داشت…خاتمی باز مظلوم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا