واکنش رضا رحمانی به برکناری از وزارت صمت

رضا رحمانی با انتشار نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهور به برکناری‌ خود از وزارت صمت واکنش نشان داد.

به گزارش جماران، رضا رحمانی وزیر برکنار شده وزارت صمت در نامه ای خطاب به رییس جمهور روحانی نوشت: جناب آقای واعظی با اینجانب تماس و تهدید کردند در صورت رای نیاوردن طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس شورای اسلامی شما برکنار خواهید شد و لازم است در این فرصت با لابی، نمایندگان خصوصا نمایندگان آذری زبان را قانع و برای این طرح رای بگیرید، بنده هم عرض کردم مجلس که زیر نطر بنده نیست و بنده مشکلی با موضوع ندارم.

امروز ۱۳۹۹/۲/۲۲ که اینجانب در جلسه توسعه صادرات دفتر معاون اول محترم حضور داشتم مجددا جناب آقای واعظی تماس گرفتند و اعلام نمودند استعفا بدهم.

به استحضار می رسانم اینجانب حجت شرعی برای استعفا نمیبینم و کماکان مثل ۱۹ ماه و سالیان گذشته با تمام توان آماده خدمت گزاری بوده و بویژه در شرایط سخت کشور و تجربیات گرانبهایی که اندوخته ام کماکان آماده فداکاری و خدمت گزاری شبانه روزی به مردم عزیزمان هستم.

از اینکه در دوره حدود ۱۹ ماهه مسئولیت اینجانب علی رغم برنامه ریزی های دشمنان نظام و انقلاب برای تعطیلی تولید کشور به مدد الهی و تلاش شبانه روزی همکاران صدیقم نسبت به حفظ، افزایش و رونق تولید و تامین کالای اساسی و ما یحتاج عمومی کشور بویژه عبوراز تحریم ها و حوادث مختلف و علی الخصوص بحران کرونا که مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است به خود می بالم و در تعجب هستم که چرا علی رغم حصول نتایج درخشان و قابل افتخار می بایست اینگونه بنابه انگیزه های سیاسی تحت فشار قرار گیرم.

در هر حال هر تصمیمی بگیرید برای اینجانب محترم است و کماکان خود را خدمت گزار کوچک و عاشق ملت بزرگ ایران و سرباز ولایت می دانم.

واکنش رضا رحمانی به برکناری از وزارت صمت

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. رئیس جمهور اگر درباره رحمانی فضلی و نوبخت هم چنین کند، در این سال آخر نام نیکی از خود باقی خواهد گذاشت.

  2. جالب است، مهلت ۲۴ ساعته جناب وزیر به خودروسازان واز طرف دیگر مهلت ۱۲ ساعته دیگران به وزیر برای استعفا.

  3. سلام-از وقتی آمد سعی داشت پروژه هائی را که در حد کلنگ زنی در کل استانهای شمالغرب (آذربایجان) در چهل سال گذشته نمی گذاشتند تکانی بخورد عملیات اجرائی آنها را شروع کند اما خوب گویا نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا