اشاره‌ی مشاور احمدی نژاد به احتمال کاندیداتوری در ۱۴۰۰

علی اکبر جوانفکر مشاور محمود احمدی نژاد در یادداشتی با عنوان «تخریب» مدعی شد که کسانی می‌خواهند آقای احمدی نژاد را برای بازنگشتن به قدرت تخریب کنند.

به گزارش انصاف نیوز، آقای جوانفکر تلویحا نوشته است که او برای انتخابات سال آینده احتمالا کاندیدا خواهد شد اما مدعی شده که کسانی می‌خواهند طوری او را خراب کنند که «فشار ناشی از مطالبه عمومی برای بازگشت ایشان به عرصه مدیریت کشور را از روی دوش رهبری» بردارند.

اشاره‌ی او به منع شدن احمدی نژاد از سوی رهبری برای ورود به انتخابات سال ۹۶ است که البته احمدی نژاد در آن انتخابات کاندیدا شد ولی از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت نشد.

متن یادداشت علی اکبر جوانفکر در پی می‌آید:

«هر دو جناح سیاسی رسمی کشور تصمیم گرفته‌اند تا با استفاده از امکانات در اختیار خود، فاز جدیدی از حملات مخرب علیه دکتر احمدی نژاد را آغاز کنند. این دو جریان که طی ۱۶ سال گذشته اهتمام خویش را معطوف به انجام تبلیغات مسموم علیه دکتر احمدی نژاد و اندیشه‌های مدیریتی ایشان کرده‌اند، جز تخریب خادمان راستین ملت، هیچ ره آوردی برای کشور و رستگاری و نجات ملت ایران نداشته‌اند.

هردو جناح سیاسی به گمان حضور ایشان در انتخابات سال آینده، مصمم شده و برنامه ریزی کرده‌اند تا به فعالیت‌های تخریبی خود علیه دولت قبل و خادم ملت ایران، ابعاد گسترده‌تری ببخشند. یکی از چهره‌های شاخص رسانه‌ای و محفلی که ید طولایی در سخن پراکنی‌های مخرب علیه دکتر احمدی نژاد دارد، به تازگی گفته است، باید با افزایش حجم تبلیغات، کاری کنیم که فشار ناشی از مطالبه عمومی برای بازگشت ایشان به عرصه مدیریت کشور را از روی دوش رهبری برداریم. به این ترتیب، طی ماه‌های آینده شاهد فعالیت‌های پرحجم تبلیغاتی جریان‌های مدعی در فضاهای سیاسی و رسانه‌ای برای تحقق اهداف سیاسی و انتخاباتی خواهیم بود.»

بازگشت محمود؟

کتاب «ناگفته‌های احمدی نژاد» چاپ شد

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا