سازمان تبلیغات: شب قدر بدون هیچ شکایتی برگزار شد

حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی، معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی با بررسی ابعاد برگزاری مراسم شب قدر در سطح کشور با رعایت موازین بهداشتی، مشخص شد که تا کنون گزارشی مبنی بر تخلفات بهداشتی به دفاتر این سازمان نرسیده است.

به گزارش وبسایت سازمان تبلیغات اسلامی معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات در نشست فوق‌العاده مدیران‌کل استان‌های این سازمان که از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد اظهار کرد: ضمن بررسی ابعاد برگزاری مراسم شب قدر در سطح کشور با رعایت موازین بهداشتی، مشخص شد که تا کنون گزارشی مبنی بر تخلفات بهداشتی به دفاتر این سازمان نرسیده است.

وی افزود: با توجه به اعلام قبلی حجت‌الاسلام والمسلمین قمی- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی- مبنی بر حمایت و نظارت کامل سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری مراسم شب‌های قدر با رعایت کامل اصول بهداشتی، در تماس ویدئو کنفرانسی با مدیران کل استان‌ها وضعیت و نحوه برپایی مراسم بررسی شد.

حریزاوی گفت: مراسم احیا در سراسر کشور با رعایت تمامی اصول و دستورالعمل‌های اعلامی از سوی مقام‌های مسئول برگزار شده و بحمدالله هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه گزارش نشده است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر این‌که “معتقدم اگر قواعد سخت‌گیرانه‌ای هم در این زمینه وضع شود، مردم مؤمن و مسجدی حتماً بیشتر از دیگران به آن عمل می‌کنند” تصریح کرد: محوریت گروه‌های مردمی به‌ویژه هیئات امنای مساجد، هیئات مذهبی، ائمه‌جماعات، گروه‌های جهادی و عزیزان بسیجی محوریت بازگشایی مساجد در لیالی قدر را برعهده گرفتند و از عهده این وظیفه خطیر به‌خوبی برآمدند.

در این نشست حجت‌الاسلام مصطفی جلالی- معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی – با تقدیر از تلاش‌های شجاعانه و خالصانه گروه‌های مردمی، سیاست‌های این سازمان در استمرار این حرکت ارزشمند را تبیین کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا