ابی از چاوشی عذرخواهی کرد

پس از انتقادهای تند وارد شده به محسن چاووشی از سوی مهشید حامدی همسر ابی حامدی خواننده معروف لس‌آنجلسی،  ابی با انتشار ویدیویی از محسن چاوشی به صورت تلویحی عذرخواهی کرد و در آن ویدیو بخشی از ترانه «امیر بی‌گزند» او را خواند.

پس از حادثه ناوچه کنارک و شهادت دریاداران ارتش جمهوری اسلامی، محسن چاووشی شعر «با یدالله و با تیغ علی ذوالفقار سینه گردنکشان اذن دهد می‌دریم» را که درباره این حادثه بود را منتشر کرد. پس از انتشار این پست، مهشید حامدی در اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد و در بخش‌هایی ازپست خود نوشت: دیدن این بیت نفس را در سینه حبس می‌کند که از آن بوی تعفن و ماندگی و وحشیگری می‌بارد.»

محسن چاووشی نسبت به این پست واکنش نشان داد و  در صفحه اینستاگرام خود شعری درباره تعفن نوشت. این کش و قوس ادامه پیدا کرد و  ماجرا به این پست ختم نشد. مهشید پستی درباره تعفن در صفحه خود منتشر کرد و در بخشی از آن از چاووشی نام برد. در بخش‌هایی از این پست آمده است: «این جوابه سراپا خشم و غرور و بددهانی جناب چاووشی است که در جواب نوشته بنده. به واقع اینها فکر می‌کنند چه کسانی هستند. ….»

پس از این ماجراها، ویدیوی از ابی در توییتر منتشر شد که به صورت تلویحی از محسن چاووشی عذرخواهی کرد. این خواننده معروف ایرانی می‌گوید : «سلام دوست نازنین. من شما را بسیار دوست می‌دارم. کارهاتون را بسیار دوست می‌دارم و شما را ترغیب می‌کنم و خیلی خوشحالم وقتی صدای شما را می‌شنوم، هم برای شما هم برای مهشید خانم و دوستانی که دور و بر من هستند چه حالی به وجود می‌آید. فقط این پیغام را من به شما داشته باشید. عجب حلوای قندی تو، امیر بی گزندی تو/ عجب ماه بلندی تو، که گردون را بگردانی.»

پس از این ویدیو محسن چاووشی در توییتر خود نوشت: «ای نای گلویت، همچون نی داوود، حکم آنچه تو گویی، من لال تو هستم»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. بد بخت مولانا که کلام گرانبها ی محصول یک عمر سیر آفاق و انفسش شده ابزار جنگ و صلح دهان گشاد و مغزهای فندقی عده ای مطرب و مزقونچی چیپ که ادبیات و موسیقی هر دو رو به گند کشیدن!

  13
  8
   1. جسارتاژیان اوراقی ابی تشریف داره که نای خوندن نداره.شمانمیتونی به بهونه عشق به ابی به یکی دیگه توهین کنی

    11
    3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا