یک امام جمعه: پیشگویی شده بیداری اسلامی در حال استارت است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هنگامی که ما خواب بودیم، این دزدان بین المللی، برای تصرف بر جهان، سازمان بین الملل، شورای امنیت، حقوق بشر و جامعه جهانی ساختند اما پیشگویی شده است که بیداری اسلامی در حال استارت خوردن است.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام عبادی پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت روز قدس اظهار کرد: شروع این سال همراه با عزت و آوازه ایران در سطح جهان و بیزاری مردم از آمریکا و همچنین احیای فرهنگ ایران و تشیع، همراه بود که امروز هر انسان هوشیار و بیداری در جهان معتقد است که باید عدالت ایجاد شود و مرکز این آرمان ایران و انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی ادامه داد: با همه توطئه های سختی که در حال انجام است، شاهد این جریان هستیم که آنچه پیروزی را رقم خواهد زد بیداری اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: ما مسلمانان و دیگر انسان هایی که حقی در زندگی کره زمین دارند، خواب بودیم و اروپایی ها وارد خاک آمریکا شدند و عنوان کردند که ما این قاره را کشف کردیم در حالی که دروغی بیش نبود، زیرا قاره آمریکا دارای تمدنی بود و حدود ۱۰۰ میلیون نفر در آن قاره نیز زندگی می کردند که با ورود این اروپایی ها به آن، نزدیک به ۸۰ میلیون نفر با انواع و اقسام موراد کشته شدند و از بین رفتند و ب سر قبر آنها ایالات متحده ایجاد شد.

عبادی تصریح کرد: پدر و اجداد اصلی آمریکایی ها، همان اروپایی هایی هستند که همه با یک اندیشه در صدد سلطه بر جهانند.

وی مطرح کرد: اینکه اروپایی ها خاک فلسطین را اشغال کردند، خوابی بوده نظیر آن خوابی که برای قاره آمریکا دیدند و می‌خواهند آن اهدافشان را در قاره آسیا و کشورهای اسلامی نیز اجرا کنند، اما خوابشان آشفته شده است و هم در آفریقا و هم در تصرف و اشغال بیش از ۷۰ سال کشور فلسطین، شکست خوردند.

امام جمعه بیرجند گفت: در هر مقطعی آنچه که از دست مستکبرین جهان ساخته بوده است، مخصوصا بعد از جنگ جهانی دوم و سلطه آنها در کشورهای مختلف و بسیاری از کشورهای اسلامی، تا توانسته اند دست به هر جنایتی زده اند، لذا بحث یک کشور و دو کشور نیست، بلکه آنها خوابی که برای آمریکا دیده اند را برای کل جهان دیده اند و هیچ انسانی از شر آنها در امان نیست.

عبادی افزود: مسکتبرین جهان نسبت به مسلمانان به دلیل اینکه حرفی برای گفتن دارند و دارای قدرت هستند، حساسیت بیشتری دارند همچنان که نسبت به شیعه حساسیتشان بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه جنایات مستکبرین جهان را با قلم، بیان و هنر نمی شود بازگو کرد، افزود: برای اینکه این دزدان بین المللی بر جهان سلطه یابند، از هیچ جنایتی ابا ندارند با استفاده از مکر، حیله، جنگ نظامی، جنگ فرهنگی و جنگ اقتصادی به دنبال اهداف خود هستند.

نماینده رهبری در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مستکبرین ابتدا با نام تمدن وارد بر کشورها می شوند گفت: آنها بر روی وحشی ترین نوع سلطه ی خود، نام تمدن را می گذارند و دروغ برای آنها بهترین ابزار است که از آن همیشه استفاده می کنند.

عبادی با بیان اینکه امروز ترامپ به عنوان سمبل دروغگویی مطرح است، ادامه داد: آن روزی که انگلیس کلید قدس را به صهیونیست ها داد این جمله را مطرح کرد و گفت ” سرزمین بدون جمعیت برای جمعیت بدون سرزمین” آیا دروغی بزرگتر از این می شود گفت؟ زیرا قدس مکانی بوده که هیچگاه بدون جمعیت نبوده است.

وی افزود: با این دروغی که مستکبرین جهانی گفته اند یعنی “سرزمین بدون جمعیت برای جمعیت بدون سرزمین”، ابلیس باید بازنشست شود.

امام جمعه بیرجند خاطر نشان کرد: چند روز قبل کشور آلمان تروریست را اینگونه معنی کرد که اگر هر کس اشغالگران صهیونیست را به رسمیت نشناسد، تروریست است.

عبادی یادآور شد: هنگامی که ما خواب بودیم، این دزدان بین المللی، برای تصرف بر جهان، سازمان بین الملل، شورای امنیت، حقوق بشر و جامعه جهانی ساختند اما پیشگویی شده است که بیداری اسلامی در حال استارت خوردن است.

وی ادامه داد: بر خلاف تصور و خواب دشمنان، امسال اگرچه به خاطر بیماری کرونا حضور فیزیکی در روز قدس نخواهد بود، اما فضای مجازی، علیه ویروس منحوس صهیونیستی عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.

وی گفت: امروز وقت بیداری است و قراین و شواهد نیز همین را حکایت می کند و طرح و برنامه شما نیز همین است.

عبادی بیان داشت: انسان های آزادی خواه در هر کجا و هر کشوری که هستند امروز صهیونیست که سمبل دزدان بین المللی است را به عنوان جنایتکار می شناسند.

وی بیان داشت: ما امسال وارد صحنه جدیدی می شویم که امیدواریم این صحنه برای انسان ها در جهت ویروس زدایی صهیونیستی، یک پیروزی به ارمغان آورد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. این پیشگویی که مربوط به زمان های قبل بود….زمان ان برکشیده معجزه هزاره سوم…همرایتان..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا