لایک جنجالی جهانپور!

پسندیده شدن (لایک) توییتی انتقادی علیه رئیس‌جمهور روحانی و دولت توسط «کیانوش جهانپور»، سخنگوی وزارت بهداشت با واکنش‌هایی منفی همراه شد.

به گزارش انصاف نیوز کاربری به نام «مهشید» در صفحه‌ی توییتر خود نوشت: «‏بنویسید در تاریخ که وزارت بهداشت و مردم منهای دولت روحانی جنگیدند تا ایران، ایران بماند در برابر کرونا، بنویسید وزیر بهداشت تمام قد با مردم بود. مبادا یادتان برود»

این توییت انتقادی با لایک سخنگوی وزارت بهداشت همراه شد که می‌تواند نشانه‌ای از اعتراض  این وزارت‌خانه به عملکرد دولت و رئیس‌جمهور در موضوع مقابله با کرونا باشد.

لایک جنجالی جهانپور!

این اتفاق واکنش‌هایی را از سوی کابران توییتر به همراه داشت که بخشی از آن را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید:

م. یوسف‌پور: بکوبید دولت ‎#روحانی را که هم “حقش” هست و هم کوبیدنش الان روی بورس است و امتیاز دارد! دولتی که سخنگوی وزارتخانه اش بیاید پای پیام تخریبی بر علیه همان ‎#دولت را لایک بزند ، معلومه که چه دولتی است و چطور بسته شده !!

سرباز: ‏‎‎معنی لایک کردن این توییت چیه؟
مگه وزارت بهداشت جز دولت نیست؟
مگه بقیه وزیرا کاری نکردن؟
وزارت دفاع کم کاری کرد؟
‎حاجی‌میرزایی و آذری جهرمی و وزیر علوم و … زحمت نکشیدن دوران کرونا؟
فقط وزیر بهداشت که براش تبلیغ میکنین تافته جدا بافتس؟

سامان متین: ‏‎چي نوشتين؟! شما نماينده اكثريت مردم هستين؟! نماينده وزارت بهداشت هستين؟! نفرت پراكني و عقده گشايي هدف دار نسبت به منتخب اكثريت مردم كشور، ‎#رئيس_جمهور محترم، كاري بسيار زشت و ناپسند است!

امیر جم: ‏‎وزارت بهداشت جزو دولت روحانی نیست؟
دولت بینوا تو این تحریم های کمرشکن ، رایگان شدن قیمت نفت و تعطیلی اقتصاد ، دیگه چه کاری می تونست بکند که انجام نداد؟
هر چیزش را هم که مسخره کردند ، بعدش تو همه جای دنیا انجام دادند. اگر یک کسی از همین وزارت بهداشت هم انتقاد کنه کلی لایک می گیره

مهدی: ‏‎‎اشتباهه. دولت روحانی هم کاملا در کنار مردم تلاش کرد. آنقدر جامعه را بخاطر منافع جناحی دوقطبی نکنید.

محسن صفری: وزارت بهداشت رو […] کردن؟ لایک کیانوش جهانپور و وهاب‌زاده پای این توییت چیکار می‌کنه؟!

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

پیام

  1. یک وضعیت طنز امیزی که دراین دیار رخ میدهد..وقتی زمانش میرسد(مصلحت ایجاب نماید)یک به یک به روئسایشان پشت میکنند….حالا ارتقایشان توسط کی ایجاد شده پنهان میشود….اتفاقا این مورد عمدتا در دولت روحانی بیشتر اتفاق افتاده است…چون ایشان قصد راضی کردن همه را داشت…..ضمن اینکه این روش ملکه ذهنی مصلحت پذیر واینده نگر خیلی ها شده….خب این نتیجه همان شیوه مدیریتی اقای روحانی است…..

  2. فشار مدرنیته و اینستاگرام و توقع هر کس برای داشتن امکانات آنچنانی باصطلاح لاکچری و دور شدن از فرهنگ و مذهب بومی بخش بزرگی از ایرانیان را چنان در کام خود کشانده که قابل وصف نیست. اظهار نارضایتی کردن وغرغر زدن و زیر سئوال بردن همه چیز از علائم روشنفکری در جامعه ایران شده است.

  3. کار جناب جهانپور ماجرایی از مرحوم مهندس بازرگان را به یاد می آورد. مهندس بازرگان در دورة نخست وزیری اش نقل می کند یک روز دیدم یکی از افراد زیرمجموعة دولت از بی کفایتی دولت سخن می گوید. این سخن مرا یاد حکایت میرزاطاهر تنکابنی و تیمورتاش انداخت. تیمورتاش که شاگرد میرزاطاهر بود، در زمان وزیردرباری به میرزا برخورد و به او گفت میرزا من با هزار و یک دلیل ثابت می کنم خدا نیست. میرزا پاسخ داد من با یک دلیل ثابت می کنم. تیمورتاش که از سخن این حکیم الهی متعجب شده بود، از میرزا چنین شنید همین که آدمی مثل تو به این مقام رسیده، دلیل بر نبود خداست. مهندس بازرگان ادامه می دهد حالا همین که آدمی مثل این آقا در زیرمجموعة دولت وجود دارد، دلیل محکمی بر بی کفایتی دولت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا