«ما انتظار ۱۳ به ۱۷ را داشتیم اما نه همه لیست را»

«امکانات و نفرات دولتی در پیروزی سی نفر تهران نقش بسزایی داشته است. این که دولت دقیقا یک روز مانده به انتخابات پول هنگفتی برای تامین اجتماعی در اختیار [سازمان] تامین اجتماعی برای افراد تحت پوشش قراردهد، هرچند نفس کار درست بوده و افراد زیر پوشش تامین اجتماعی به این مبالغ نیاز داشته اند اما از این مساله استفاده ی ابزاری و سیاسی شده است و امکانات دولتی برای لیست تهران یک امتیاز محسوب می شد.»

به گزارش انصاف نیوز، این بخشی از گفت و گوی اسماعیل کوثری نماینده مجلس نهم با سایت تابناک تهران است که موفق به کسب رای لازم برای ورود به مجلس دهم نشد.

او در ادامه این گفت و گو می افزاید: این که آقای حداد عادل در تهران ابتدا نفر سوم بوده بعد هفتم شده و سپس به سی و یکم رسیده، قابل تامل است و جای بررسی دارد. هرچند ما خلق این حماسه را به مردم تبریک و به برگزار کنندگان انتخابات چه اجرایی و چه نظارتی دست مریزاد می گوییم اما این مساله را نیز در نظر باید داشت.

کوثری گفت: به طور کلی انتظار این روند را در انتخابات تهران نداشتیم. ما انتظار ۱۸ به ۱۲ و یا ۱۳ به ۱۷ را داشتیم اما نه همه لیست را! در هر صورت این مردم هستند که حرف آخر را می زنند و تعیین کننده هستند و ما هم به رای مردم احترام می گذاریم. چرا که مردم به مشارکت خود سبب سربلندی نظام شدند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/6DABZ
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن