بازدید مدیر کل زندان‌های تهران از بازداشتگاه اوین

سید حشمت اله حیات الغیب، مدیر کل زندان های استان تهران در بازدید از بازداشتگاه اوین، با مدجویان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، مدیر کل زندان های استان تهران در دیدار با مددجویان بازداشتگاه اوین، با تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و عید عبادت و بندگی گفت: روزه دار پاداش روزه داری خویش و نگه داشتن نفس از گناه را در این روز عید دریافت می‌کند.

سیدحشمت اله حیات الغیب ادامه داد: خداوند یکی از ثمرات مهم روز عید فطر را تزکیه قرار داده است، یعنی کسانی که توفیق نیافتند طی یک ماه آنچنان که شایسته است روح خود را از آلودگی‌های خطاها و اشتباهات تطهیر کنند، فرصت دارند در این عید مبارک به تزکیه بپردازند.

وی در این دیدار که مصادف با روز ملی نسیم مهر و حمایت از خانواده های زندانیان نیز بود، همچنین اظهار داشت: زندانی بودن سرپرست خانواده تنها وضعیت زندگی خود آن فرد را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد بلکه ممکن است آسیب های اجتماعی، روحی و اقتصادی نیز گریبانگیر خانواده اش شود.

او با اشاره به لزوم تلاش زندانیان برای خودسازی و بازگشت سعادتمندانه به جامعه افزود: تلاش کنید تا با پند از گذشته و در پیش گرفتن راه سالم بعد از آزادی، خلاء هایی که در نبودتان به خانواده تحمیل شده، برطرف گردد. ما هم برای کمک به شما در این مسیر کمک می کنیم تا مشکلات معیشتی و اقتصادی خانواده هایتان کاهش یابد.

بنا به این خبر، در ادامه مدیرکل زندان های استان تهران به همراه مدیر و مسئولان بازداشتگاه اوین، از بخش های مختلف بخصوص اقداماتی که در راستای ارتقای امنیت مرکز صورت گرفته، بازدید نموده، روند فعالیت ها را مثبت ارزیابی و  ضمن تقدیر، راهکارهای موجود را ارائه کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا