دلواپسی جام جم برای حجاب رومینا اشرفی!

روزنامه‌ی جام جم در گزارشی درباره‌ی قتل رومینا اشرفی دختر نوجوانی که توسط پدرش به قتل رسید عکسی سانسور شده از او را منتشر کرده است!

به گزارش انصاف نیوز این روزنامه در صفحه‌ی حوادث خود در مطلبی با عنوان «جنایت به سبک خانه پدری» به این پرونده جنجالی پرداخته است.

روزنامه‌ی جهان صنعت نیز در صفحه‌ی نخست خود به این حادثه پرداخته و تصویری از رومینا اشرفی را با طرح فیلم «خانه پدری» که درباره‌ی موضوعی مشابه با این پرونده بود منتشر کرده است.

دلواپسی جام جم برای حجاب رومینا اشرفی!

انتهای پیام

کلیک کنید
دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. آقایان فکر اینهمه پولی که در سازمان هپلی هپو می شود و هنوز حقوق غیر رسمی ها داده نشده ، باشند لطفا

 2. نویسنده مطلب با استفاده از کلمه “دلواپسان” انسان بیماری باید باشد که از مرگ دخترکی معصوم در فکر استفاده ابزاری در دفاع از جریانی و برعلیه جریانی دیگر است. شرم آور است،شرم آور.

  5
  1
  1. دقیقا خودت هم انسان بیماری هستی که از مرگ دخترکی معصوم برای دفاع از جریانی و بر علیه جریان دیگری استفاده میکنی. واقعا که همه ی آدما خلاف چیزی که هستن شعار میدن یکیشونم تویی.

 3. این اوج بی شرافتی است که یک رسانه است که از خون این دختر سوء استفاده کنه برای عقده گشایی های قبیله ایش! خاک بر سرتون!
  این در حالیه که محدودیت های روزنامه ها و رسانه ها رو از از نزدیک لمس کرده و میدونید قانون منسجمی در باره خیلی مسائل وجود نداره و عملکرد سلیقه ای در باره توقیف ها همیشه موجب ترس و دلهره اهل رسانه بوده و هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا