تذکر یک نماینده: متاسفانه همه به دنبال انتخابات هستند

مالک شریعتی، نماینده تهران در مجلس گفت: آیا کار سختی است که حداقل یک میکروفون در جایگاه نمایندگان تعبیه شود؟ متاسفانه همه به دنبال انتخابات هستند.

به گزارش ایسنا، مالک شریعتی نیاسر در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (۵شنبه) مجلس مستند به بند ۱۱ ماده ۲۴ آئین‌نامه داخلی مجلس گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از جایگاه‌های نمایندگان به خاطر شرایط کرونا فاقد امکان میکروفون و اعلام رای است. هیئت رئیسه سابق و معاونت اجرایی باید این کار را انجام می دادند، آیا قرار است این رویه تا ۶ ماه آینده که صندلی‌ها به همین شکل چیده شده ادامه پیدا کند؟

وی افزود: باید از روز دوم امکانات حداقلی دخالت در امور نمایندگی فراهم می‌شد. آیا کار سختی است که حداقل یک میکروفون در این جایگاه تعبیه شود؟ متاسفانه همه به دنبال انتخابات هستند.

حجت‌الاسلام تقوی رئیس سنی مجلس در همین رابطه اظهار کرد: تذکر درستی است، به خاطر شرایط کرونا و فاصله‌ای که بین صندلی‌ها قرار داده شده طبعا برخی صندلی ها که اضافه شده به مرکز وصل نیست، خواهش می‌کنیم اگر کسانی میکروفون ندارند از صندلی های کناری خود که مجهز به میکروفون است استفاده کنند. همکاران هم در تدارک هستند که مشکل حل شود. به هر حال این هم از خسارت‌های کروناست.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا