مقتدی صدر خواستار ممنوعیت تظاهرات در عراق شد

«مقتدی صدر»، رهبر جریان صدر عراق از مسؤولان خواست مانع از تمامی تجمع‌ها و تظاهرات‌ها شوند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شفق نیوز، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توییتی نوشت: برخی نشانه‌های خدا (بیماری کرونا) را انکار می‌کنند و به این شکل قدرت خداوند را کوچک می‌پندارند.

صدر افزود: بدانید این بیماری اگر ساختگی و یا دروغ باشد، خطرات آن برای مومنان شدیدتر است، پس تقوای خدا را پیشه کنید، از خداوند قادر مقتدر طلب آمرزش و قرنطینه بهداشتی را رعایت کنید تا زمان فاصله‌گذاری اجتماعی فرا برسد. در غیر این صورت چه سودی دارد اگر این بیماری شما را از بین ببرد؟

رهبر جریان صدر عراق در ادامه نوشت: روی سخنم با مسؤولان مربوطه است که نشانه‌های کوتاهی آنها در اجرای قرنطینه بهداشتی نمایان شده و باید تمامی تجمع‌ها حتی دیدارهای گسترده و تظاهرات‌ها را ممنوع کنند.

او با تاکید بر لزوم آگاهی‌بخشی به مردم در خصوص مسایل بهداشتی گفت: بسیاری خطرات این بیماری را نمی‌دانند، مومنان باید با هماهنگی کادر پر تلاش پزشکی به عملیات‌های ضدعفونی‌ در چارچوب‌های بهداشتی ادامه دهند، تعجب می‌کنم از مردمی که نه به مسایل معنوی همانند عبادت و دعا برای حل این مشکل راضی می‌شوند و نه به راه‌حل‌های مادی همانند قرنطینه، ضدعفونی کردن و فاصله‌گذاری اجتماعی.

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا