خرید تور نوروزی

«نفوذ باورنکردنی» ملانیا ترامپ در کاخ سفید

بنا بر گزیده‌ای از کتاب در حال چاپ “هنر رفتار او: داستان ناگفته از ملانیا ترامپ” که توسط  واشنگتن پست منتشر شد، بانوی اول آمریکا علی‌رغم آنکه درخصوص اکثر مسائل سکوت می‌کند اما به طرزی باورنکردنی نقش بانفوذی در کاخ سفید ایفا می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه واشنگتن پست، گزیده این کتاب ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا را به عنوان یک برنامه‌ریز قاطع اما ساکت در محل سکونت خانواده خود در کاخ سفید توصیف می‌کند.

شون اسپایسر، سخنگوی اول کاخ سفید به ماری جردن، نویسنده این کتاب گفت: ملانیا کاملا پشت پرده قرار دارد اما به طرز باورنکردنی بانفوذ است.

اسپایسر افزود: ملانیا از آن دسته افرادی نیست که وارد اتاق شود و بگوید فلان شخص را استخدام و فلان شخص را اخراج کن. اما نظراتش درباره مسائل مطرح را به رئیس جمهور می‌گوید و دونالد ترامپ نیز تمایل دارد تا توافق نظر خود با همسرش را ابراز کند.

جردن در این کتاب می‌نویسد: ملانیا ترامپ در ابتدا از عنوان بانوی اول استقبال نکرد و بسیار تقلا کرد تا خودش را با زندگی زیر ذره‌بین و انتقادات گسترده‌ای که همسرش دائما دریافت می‌کند، وفق دهد.

این کتاب همچنین تاکید دارد که ملانیا از خیانت‌ها و بدرفتاری‌های ادعا شده همسرش با زنان هنگامی مطلع شد که این موضوع در ملاءعام فاش شد و ملانیا دیگر در کاخ سفید زندگی می‌کرد.

این اتهامات که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا آنها را رد کرده، در اوایل دوران ریاست جمهوری‌اش مطرح شدند. ملانیا ترامپ در آن زمان در مصاحبه‌ای که با شبکه ای‌بی‌سی نیوز داشت از موضوع ادعاهای خیانت همسرش به وی بسیار با بی‌اعتنیایی عبور کرد و گفت: مردم می‌توانند گمانه‌زنی کنند اما من کارهای مهم‌تری دارم که باید به عنوان یک همسر و یک مادر انجام دهم.

این کتاب همچنین مدعی است که ملانیا که در ماه‌های آغازین دوره ریاست جمهوری همسرش همچنان در شهر نیویورک زندگی می‌کرد، توسط افرادی که فکر می‌کردند اگر ملانیا در کنار ترامپ باشد، رئیس جمهور دیگر توییت‌های نامناسبی نمی‌نویسد و رفتارهای غیرمنتظره‌ای از خود انجام نمی‌دهد برای نقل مکان به واشنگتن و زندگی در کاخ سفید تحت فشار گذاشته شده بود.

منابع به جردن گفته‌اند که زمانی که دونالد ترامپ وارد کاخ سفید شد، ملانیا در میانه روند مذاکره درباره توافق مالی‌اش با ترامپ قرار داشت. جردن مدعی است که ملانیا از زمان اقامتش در نیویورک و عدم همراهی‌اش با ترامپ برای اقامت در کاخ سفید به عنوان اهرم فشاری برای به دست آوردن امتیازات بیشتر استفاده کرد.

این نویسنده اشاره کرد که توافقات قبل و بعد از ازدواج در میان همسران قبلی ترامپ نیز رایج بوده است.

این در حالی است که استفانی گریشام، سخنگوی پیشین کاخ سفید ادعاهای مطرح شده در این گزیده را رد کرد اما به طور خاص به هیچ یک از این ادعاها نپرداخت.

گریشام گفت: و باز هم یک کتاب دیگر درباره ملانیا ترامپ با اطلاعات و منابع غلط. این کتاب به ژانر داستانی و تخیلی تعلق دارد!

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا