بازداشت «لیدر اصلی گروه تجزیه‌طلب چریک‌های فدایی خلق ترک»

خبرگزاری تسنیم در خبری با عنوان «لیدر اصلی «گروه تجزیه‌طلب چریک‌های فدایی خلق ترک» در اردبیل دستگیر شد» نوشت:

با تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج)، لیدر اصلی گروه تجزیه‌طلب چریک‌های فدایی خلق ترک در اردبیل دستگیر شد. رئیس سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم از اردبیل، از دستگیری لیدر اصلی گروه تجزیه‌طلب چریک‌های فدایی خلق ترک خبر داد.

‌وی با بیان اینکه این گروه مبادرت به تبلیغ علیه نظام و جذب هوادار جهت اقدام مسلحانه و سازماندهی مخالفین نظام می‌کرد، گفت: با تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان و شهرستان سرعین لیدر این گروه دستگیر و با دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس (ع) استان با اشاره به رصد تمامی فعالیت‌های احتمالی گروه‌های معاند تاکید کرد: بدون اغماض با هر اقدام تبلیغی علیه نظام برخورد می‌شود.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. متاسفانه وضع خیلی خرابه ! تجزیه طلبها خیلی فعالند ! ولی به هر کس می گویی می گوید داری سیاه نمایی می کنی !
    خدا بداد ایران بدبخت برسه ! ایکاش مسئولین بجای پرداختن به کشورهای خارج به داخل توجه می کردند ! اگر ایران تجزیه بشه همانطور که ما پدرانمان را به خاطر قراردادهای ترکمانچای و آخال و پاریس و… ملامت می کنیم فرزندانمان هم ما را به بی عرضگی و بی جنمی می کوبند و حقیقتا هم حق دارند . ( ایکاش سایت انصاف نیوز راجع به روند تجزیه ایران گزارشی تهیه می کرد و چه خوب بود که اگر اشتباه نکنم با هوشنگ طالعی که در خصوص تجزیه ایران متخصص است در همین خصوص مصاحبه می کرد ).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا