نقد ۵۰۰۰ کلمه‌ای عباس عبدی درباره‌ی جبهه‌ی مشارکت

عباس عبدی، عضو اولیه ی جبهه ی مشارکت در واکنش و نقد مصاحبه ای از علی شکوری راد، دبیرکل کنونی حزب اتحاد درباره ی مواضع عبدی نسبت به مشارکت، پاسخی ۵۰۰۰ کلمه ای نوشته اما انتشار آن را به خواست برخی دیگر از اعضای آن حزب، به تاخیر انداخت.

 

به گزارش انصاف نیوز، عبدی در کانال تلگرامی خود نوشت: این پاسخ برای درج در مهرنامه نوشته شده بود که در شماره ی دیماه فراموش کردند لذا در نشریه ی صدا ۱۹-۱۰-۱۳۹۴ منتشر کرده اند.

مدیریت محترم ماهنامه مهرنامه

با سلام، در شماره ی اخير مهرنامه (شماره ۴۴ ـ آبان ۱۳۹۴) گفتگويی با آقاي دكتر علي شكوري راد انجام شده است كه در یکی از بخش‌های اين گفتگو به موضوع آقاي هاشمي و مواضع گذشته جبهه مشاركت در این مورد اشاره شده است که بکلی نادرست و قلب حقیقت تاریخی است و به نوعی وهن دوران موفقیت‌های جبهه مشارکت تلقی می‌شود. و از آنجا که در مواردی هم به مواضع بنده اشاره داشتند که ناشی از بی اطلاعی ایشان به امور بود لذا اینجانب پاسخ مفصلی در این باره نوشتم که حدود ۵۰۰۰ کلمه شده است و البته به نقد سایر مواضع مرتبط و بعد از آن نیز پرداختم. با این حال جهت احتیاط برای برخی از دوستان اصلی جبهه مشارکت و دوستان دیگری بیرون از آن نیز فرستادم در این میان نکات جالبی میان ما رد و بدل شد در نهایت همه آنان خواستند که انتشار این پاسخ را به تاخیر اندازم. اگر چه بخشی از دغدغه‌های این دوستان در باره نتایج انتشار این پاسخ بجا بود ولی پذیرش برخی دیگر از آنها نوعی ملاحظه‌کاری را نهادینه می‌کرد که تن دادن به آن موجب بلاموضوع شدن نقد می‌شود. علیهذا و با توجه به جمیع ملاحظات مطرح شده از سوی این دوستان که خیرخواه جامعه هستند این پیشنهاد را می‌پذیرم و نوشته مورد نظر را در زمان مناسب به افکار عمومی تقدیم، و فعلاً به انتشار همین توضیح در مهرنامه بسنده می‌کنم.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/wzzGC
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن